فهرست
دیسلایک روز: چرا ازبکستان؟
دیسلایک روز: چرا ازبکستان؟

دیسلایک روز: چرا ازبکستان؟

آی اسپورت – تیم ملی اردیبهشت سال آینده در دیداری تدارکاتی به مصاف ازبکستان خواهد رفت. تیمی که حریف تدارکاتی مراکش – اولین حریف تیم ملی در جام جهانی – هم خواهد بود. هنوز مشخص نیست فدراسیون فوتبال به چه دلیل، ازبکستان را به عنوان حریف تدارکاتی اش انتخاب کرده چون تیم های حاضر در جام جهانی سعی می کنند سراغ تیمهایی بروند که سبک بازی شان با سبک همگروههایشان در جام جهانی شباهت داشته باشد و مراکش هم به این دلیل سراغ ازبکستان رفته که تصور می کند سبک بازی این تیم مثل ایران است اما قطعا مدل بازی ازبکستان هیچ شباهتی به مراکش، اسپانیا و پرتغال ندارد و باید منتظر توضیح مسئولان فدراسیون درباره این موضوع بود.

۹ ۷  
آی اسپورت
2017-12-15 09:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۳
حداقل با الهلال بازی میکردن که سبک بازی شون شبیه مراکش!
خخخخخخخخخخ
استق لول
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۹
یا شایدم با العین
چون تو یک بازی ۶ تا فرد کرد
۴
علی زارع
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۱
برای امادگی جام ملت های آسیا علاوه بر سه یازی تدارکاتی در جام جهانی لازمه با تیم های خوب آسیا هم بازی کنیم.
لطفا سطحی نگر نباشید!
۵
پدرام
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۲
چون مجانیه
۴
شاهین آناوارزا
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۶
قراره ما از بازی با اربکستان بهره ببریم یا ازبکستان از ایران؟فعلا فدراسیون خیلی محترم ما سرگرم عقد قرارداد با قطرهست!تا رایزنی برای دعوت از تیم های صاحب نام دنیا.
۳
ميلاد
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
بازي تداركاتي چند جنبه داره. و در زمانهاي مختلف . زمان بدنسازي ، براي مرور تاكتيكي و يا محك بازيكن در پستهاي مختلف. براي اين كار شما با برزيل بازي نميكنيد. بلكه بازي با تيم ضعيفتر. البته ميشه اين سوال رو از مراكش هم كرد. اازبكستان چه شباهتي به ايران داره؟
۲
مهدی
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۷
چون کیروش جون همیشه دوست داره با تیمهای ضعیف و درب و داغون بازی کنه که رکوردش خراب نشه، چون میدونه جلو تیمهای درست حسابی آبکش میشه میره سراغ تیمهای بی انگیزه و درب و داغون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر