فهرست
سه ایرانی بین برترین‌ها؛ نگاه بلیچر ریپورت
سه ایرانی بین برترین‌ها؛ نگاه بلیچر ریپورت
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

سه ایرانی بین برترین‌ها؛ نگاه بلیچر ریپورت

آی‌اسپورت- در پایان جام جهانی ۲۰۱۸ بلیچر ریپورت بهترین‌های هر پست را انتخاب کرد. نشریه مشهور و انگلیسی بلیچرریپورت در هر پست ده بازیکن برتر جام جهانی ۲۰۱۸ را مشخص کرد و در این میان نام سه ملی‌پوش ایرانی نیز به چشم می‌خورد. بر اساس این گزارش، علیرضا بیرانوند هفتمین دروازه‌بان برتر جام جهانی شناخته شده است.

همچنین در میان ده بازیکن برتر جام در پست مدافع راست، رامین رضائیان در رده هفتم قرار دارد. برترین مدافع راست این مسابقات تریپیر از انگلستان معرفی شده است.

آخرین ایرانی این لیست، احسان حاج‌صفی است که در رده دهم بهترین مدافعان چپ جام جهانی ۲۰۱۸ قرار گرفته است. براین اساس لوکاس هرناندز فرانسوی برترین دفاع چپ جام است.

تیم ملی ایران با کسب ۴ امتیاز سومین تیم گروه دوم مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ شد و از صعود بازماند.

 

نود

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-07-16 22:43:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
SA ADI
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۲
امروز در رابطه با موندن حسینی در استقلال یه خبر بیرون درز کرد و اون خواسته غیر قابل قبول حسینی از استقلال هست جالب اینجاست که مدیران استقلال باهاش موافقت کردند
خواسته حسینی 170 هزار دلار به عنوان پیش قرارداد و 450 هزار دلار در طول ها و 130 هزار دلار هم اپشن قرارداد و هر زمان از فصل حسینی خواست میتونه جدا بشه
۱
بابک
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۰
از قرار گرفتن نام حاج صفی در بین دفاع چپ ها میشه فهمید آمار چیز مزخرفیه در فوتبال
۱
علیرضا
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
جالبه که چقدر حضور رامین رضاییان و بیرانوند رو همین هواداران احساساتی، قبل بازی ها تمسخر می کردند و فاجعه بار می دونستند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر