فهرست
"با گل" یا "بی گل"؛ رکوردی که در دربی می‌شکند
"با گل" یا "بی گل"؛ رکوردی که در دربی می‌شکند

"با گل" یا "بی گل"؛ رکوردی که در دربی می‌شکند

آی‌اسپورت- در پایان شهرآورد فردا، یا رکورد گل نخوردن‌های متوالی پرسپولیس بعد از 6 بازی شکسته خوادهد شد، یا گلزنی‌های استقلال بعد از 14 بازی پایان خواهد یافت. تحت هر شرایطی یکی از این دو رکورد باید بعد از سوت پایان بازی فردا شکسته شده باشد.

سرخابی‌ها در آماده‌ترین شکل ممکن برابر هم قرار می‌گیرند. پرسپولیس در 6 بازی گذشته دروازه‌اش باز نشده و حتی یک امتیاز هم به حریفان نداده است. اتفاقی که هواداران سرخ را به آتش‌بازی ستاره‌هایشان در بازی فردا امیدوار کرده است. در عین حال که خط هجومی پرسپولیس با اضافه شدن سروش رفیعی روزهای فانتزی و زیبایی را می‌گذراند، برگ برنده برانکو دیوار دفاعی مستحکم این تیم است که از ابتدای لیگ شانزدهم درخشان ظاهر شده و این روزها با رهبری کاپیتان حسینی، با درخششی خیره کننده‌ لیگ را ادامه می‌دهد.

در آنسوی میدان، روزهای آفتابی استقلال چند هفته‌ایست که شروع شده و آسمان تیم منصوریان بعد از گذشتن از سد السد، آبی‌تر از همیشه شده است. استقلال به جز دربی رفت، در همه بازی‌های لیگ برتر گل زده و عادت خوبی که چند هفته‌ایست پیدا کرده این است که در هر بازی 3 گل به حریفان می‌زند. آماری که امید هواداران آبی برای پیروزی در دربی را نسبت به ابتدای نیم فصل دوم چندین برابر کرده است.

استقلال با گلزنی احتمالی برابر پرسپولیس به رکورد جذابش ادامه می‌دهد و استحکام خط دفاع قرمزها را متزلزل می‌کند؛ در آنطرف ماجرا، بیرانوند هم با کلین‌شیت احتمالی در برابر مهاجمان آبی‌پوش، می‌تواند به درخشش رفیعی و طارمی و مسلمان و امیری امیدوار باشد تا پرسپولیس بازی مهم زمستان 95 را برنده به پایان برساند.

۱    
آی اسپورت
2017-02-11 21:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر