فهرست
حمله برانکو به استقلال؛ بی‌جواب می‌ماند؟
حمله برانکو به استقلال؛ بی‌جواب می‌ماند؟

حمله برانکو به استقلال؛ بی‌جواب می‌ماند؟

آی اسپورت – برانکو روز گذشته انتقاد تندی را متوجه استقلالی‌ها کرد. سرمربی پرسپولیس با اشاره به محرومیت بازیکنان پرسپولیس به خاطر دربی گفت: «محرومیت شجاع خلیل‌زاده درست نیست، بلکه اگر این طور بود باید همه بازیکنان استقلال را به خاطر آن همه اعتراض محروم می‌کردند.»

برانکو که معمولا عادت ندارد وارد حاشیه ها شود، با این اظهار نظر خود حالا شاید شرایط را برای حمله متقابل استقلالی ها به خود و شاگردانش فراهم کرده باشد و باید منتظر پاسخ استقلالی ها به این انتقاد سرمربی پرسپولیس در روزهای آتی باشیم.

۵ ۱۸  
آی اسپورت
2017-11-12 13:15:00
نظر دهید

۱۸ نظر
....
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۳۴
عجب رویی داره ها.هنوز یه ماه هم ازابروریزیش جلو الهلال نگذشته دوباره شروع کرده به گیر دادن به استقلال و کیروش و بازار گرمی که میخوام بشم سرمربی کرواسی!خخخخخخخ
ششتقلال ستاره هایشون اعتبار ندارند وجزیی از لوگوی این تیم هستند نه قهرمانی سهجانبه وچهارجانبه
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۴
ابروی ایران در اسیا شششتقلال بود ک با هفت دفاع ششش تایی شد پرسپولیی ک ابروی ایران در اسیا نبوده وفقط دوتا سومی دارد
شماها ک قهرمانی سه جانبه وچارجانبه بیست سی سال پیش در اسیا داشتی انصافا چطور شش تا نوش جان کردی
راستی الهلال هم مانند شما قهرمان اسیا شده بود ولی هنوز هم ستاره ندارد پس ستاره های شما الکی هستند ششتقلال تنها تیمی در اسیاست ک در سه جانبه وچهارجانبه قهرمان شده ودر سال هشتادوشش یهویی ستاره دار میشه والهلال هنوز هم بی ستاره است ههههه هههه چی غک کردی ملت علف خورده نه برادر ای اف سی ستاره های ششتقلال را جزیی از لوگوی.این تیم میداند نه دو قهرمانی در اسیا
ستاره ب تیمایی داده میشود ک در سری جدید لیگ قهرمانان اسیا قهرمان بشوند العین دارد،السد دارد چونبوک موترز کره دارد
لوگوی تیمای استکلال تاجیکستان والنجمه لبنان،بنگال شرقی هند هم ستاره دارند ولی قهرمان نشده اند
در مسقط عمان هواداران الهلال گغتند ک ششششتقلال تنها تیمی در اسیاست ک ستاره هایشون جعلی هستند اگه این ستاره ها اعتبار دارند چرا الهلال بدون ستاره ایت،مگه مانند شششتقلال قهرمان سری قدین جام باشگهای اسیا نشده؟؟؟؟نه الهلاللی ها هم می توانسند ستاره جعای ب پیراهن ها ی خود برنند ولی حاجفتل رو نداشتند میدان منیریه رو نداشتند
مهدی
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۵۱
این کسیکه به ستاره های استقلال گیر داده یا کودکه یا از این دخترخانوماییه که از فوتبال فقط توپ رو میشناسن و علی کریمی و محمدرضا گلزار رو!عموجان باید خدمتت عرض کنم که ستاره کار کردن روی لوگو اصلا احباری نیست که مثلا چون استقلال زده الهلال هم بزنه!فقط و فثط ستاره های طلایی بالای لوگوی فدراسیونهای ملی مربوط به تعداد قهرمانی در جام حهانیه و بس.طبق این قانون برزیل پنج،آلمان و ایتالیا چهار،آرژانتین و اروگوئه دو،فرانسه و انگلیس و اسپانیا هم یک ستاره دارن.در رده باشگاهی وضع کاملا فرق میکنه.مثلا دو تیم سلتیک و گلاسکورنجرز رو در نظر بگیرین.هردو از یک کشور و یک شهر هستن.دو رقیب سرسخت و دو دشمن خونی که هرکدوم نماینده یک مذهب(کاتولیک و پروتستان) هستن.هردو بالای لوگوشون ستاره دارن.اما یکیشون پنح ستاره بخاطر پنحاه قهرمانی در لیگ و دیکری یک ستاره بخاطر تک قهرمانیش در اروپا(دقیق نمیدونم کدوم).یا مثلا آلمان کاملا سیستم ستاره دادنش فرق میکنه و تنها کشوریه که در این زمینه قانون مصوب داره.چند تیم آلمانی ستاره دارن و ستاره گرفتن اونها بخاطر قهرمانی در لیگه اما نه هر قهرمانی یک ستاره.یک تا سه قهرمانی یک ستاره،سه تا هشت قهرمانی دو ستاره،خشت تا پانزده قهرمانی سه ستاره و بالای پانزده قهرمانی چهار ستاره.هنوز برای ستاره پنحم سقف مشخص نشده و میتونین با یه سرو ساده ببینن بایرن تنها چهارستاره آلمانه (درحالیکه در اروپا پنح قهرمانی داره)و تیمهایی مثل دورتموند و هامبورگ هم ستاره هایی دارن.امیدوارم کودکانی که ستاره چسبوندن رو قیاس میگیرن با تیمهای دیکه و جامهای دیکه با این توضیحات قانع شده باشن و برن همون پرچم ویتنامشون رو بزنن بالای در خونه هاشون!!
۱
اس اس
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
حق داره از اونجایی که همه ی مقامات ایران و تلوزیون طرفدار پیروزی اند انتظار بیشتر داره مثل پنالتی ای که تو دربی نگرفتند
لنگپولیس بی افتخار متوهم
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۴۹
یکی از کامتنهای طرفدارای سرخ کاملا شخصیتشو معرفی می کنه پر از عقده و نفرت ناشی از بی افتخاری و بی هویتی!
در جواب کیسه لال بی هویت
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۳۶
ادبیات شما منعکس کننده شخصیت بالای شماست خخخخ
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
به تاج سرش حمله کرده خودشو بزرگ کنه
عمر عبرحمن العین ،کیسه رو ششتقلالی کرد
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۲۷
هههه هههه ن ششتقلالی تو ک ابروی ایران در اسیا بودی چطور ششش تایی شدی اونهم با هفت دفاع هههه شششتقلالی
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۴۱
برانکو فقط تو لیگ ایران که داورها هواشو دارند میتونه خودی نشون بده وگرنه دیدیمش که تو اسیا با بهترین تیم پرسپولیس شیش تایی شد .
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
ها ها ها
مارال
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۱۶
خخ تاج سر ؟؟؟؟!! تاج سر لیگ فقط پرسپولیس ، دیگه نمیدونم منظورت چیه ؟!
عزیزم بزار از اون فاجعه 6 تایی شدنتون یک سال بگذره بعد بیا حرف بزن .
۵
امید از تفت
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
انتقاد تند به کمیته انضباطی بود نه استقلالی ها. حرفش هم درست بود. احکام کمیته انضباطی با هیچ منطقی سازگار نیست. جنجال از اون پنالتی شروع شد که همه ریختند سر داور. تقصیر پرسپولیسی ها بود!!؟ شجاعیان تمارض کرد و خودش را روی زمین انداخت تا اگه چشمی اخراج میشه با اخراج شدن خلیل زاده جبران بشه. عامل تمام جنجالها در دربی بازیکنان و هواداران استقلال بودند که زورشون نمی رسید و از باخت پرگل وحشت داشتند.
....
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۱
یادت میاد قبل از بازی با الهلال قمپز در میکردی که الهلال رو میبریم و فلان.قرار شد تا مدتی بری تو غار .زود پریذی بیرون امید تفتی
جاهد
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۲
فکر نمیکنم هدفش کری خونی بوده باشه.بیشتر منظورش اینه که اگه بخاطر هل دادن ساده اگه قراره کسی محروم بشه تو همون صحنه چند بازیکن همدیگر رو هل دادن و باید اونا هم محروم بشن.اما هیچوقت بازیکنان خودشو نمیگه پس گفته بازیکنان استقلال!!!به هر حال این حکم بی اساسه.تنها بازیکنی که شاید تا حدی میتونست محرومیتش توجیه داشته باشه وریا بود که تازه اونم به نظرم سختگیرانه بود.اخه برام جالبه که وقتی یه خطا نهایت جریمه ش یه کارت زرده چجوری بعد از بازی اون بازیکنو محروم میکنن؟!!!
بهروز سرخ دل
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
خب راست گفته
بهروز سرخ دل
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
خب راست گفته
۳
خاطره بازی با الهلال
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
پرفسور زیاد حرف نزن میگم عمر خریبین بیاد ها
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مارال
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۱۸
عزیزم زیاد حرف نزن میگم عبدالرحمان بیادها!!
بزار از اون 6 تایی شدنتون یک سال بگذره بعد بیا حرف بزن .
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر