فهرست
سپاهان؛ حفظ اسکلت تیمی و پرهیز از هیاهو
سپاهان؛ حفظ اسکلت تیمی و پرهیز از هیاهو

سپاهان؛ حفظ اسکلت تیمی و پرهیز از هیاهو

آی اسپورت - سپاهان این روزها با محرم نویدکیا، برعکس دو سه سال اخیر، نقل و انتقالات آرامی را پشت سر می گذارند. هواداران این تیم در این چند سال عادت به خریدهای زیاد و پر سر و صدا داشتند، اما امسال سیاست محرم نویدکیا و کادر فنی جدید متفاوت است. نویدکیا تا اینجای کار نشان داده که از حاشیه، مصاحبه ، دوربین و جنجال فراری است و سعی می کند در آرامش و با تمرکز کار خود را انجام دهد.

در روزهای ابتداییِ نقل و انتقالات، سپاهان با خرید دانیال اسماعیلی فر، برای رقیبان خط و نشان کشید ولی در ادامه و با آمدنِ محرم، سعی کردند که اسکلت اصلی تیم را حفظ کنند و از تیمِ ب و امیدها به تیم اصلی بازیکن تزریق بکنند. در ادامه خلعتبری و نژاد مهدی را هم به خدمت گرفتند.

البته شاید داشتن مهره های خوب و باکیفیت مثل سروش رفیعی، نورافکن،مسلمان، حسینی، مصلح، ولسیانی،محبی و همچنین قانون منع جذب بازیکن خارجی و در کنار آن، کمبودِ بازیکنان باکیفیت در بازارِ داخلی هم، در کم تحرک بودن سپاهان در نقل و انتقالات تاثیر داشت.

مطمئناً بازیهایِ لیگ قهرمانان آسیا نمیتواند معیار خوبی برای سنجش نویدکیا باشد. چون هم تیمی را تحویل گرفت که خودش آن را نبسته بود و هم زمان کافی برای دیکته کردن تفکراتش به تیم نداشت. اما با شروع لیگ بیستم، سپاهانی را خواهیم دید که دستپخت نویدکیا خواهد بود.باید صبر کنیم و ببینیم که آیا همان سپاهانی است که همواره مدعی قهرمانی بوده یا اینکه دچار نوسان و تزلزل است.

     
آی اسپورت
2020-10-21 10:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر