فهرست
فیفادی چهارم پَر! ویلموتس هم پَر!
فیفادی چهارم پَر! ویلموتس هم پَر!

فیفادی چهارم پَر! ویلموتس هم پَر!

آی اسپورت - از زمان حضور مارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی ایران، این تیم مشکلات زیادی را تجربه کرده است اما مهم‌ترین مشکل این تیم، از دست رفتن فیفادی‌های متوالی است. تیم ملی امسال به غیر از دیدار‌های دوستانه با سوریه و کره جنوبی در خرداد ماه بازی دوستانه دیگری برگزار نکرده و تاکنون هم خبر خاصی درباره احتمال برگزاری دیدار تدارکاتی در نوامبر منتشر نشده است. اگر خبری از بازی دوستانه در فیفادی بعدی نباشد، باید گفت چهارمین فیفادی هم در این مدت کوتاه بدون بازی تدارکاتی برای تیم ملی ایران از دست خواهد رفت! این در حالی است که هم در فیفادی‌های قبلی و هم در فیفادی بعدی، بیشتر تیم‌های آسیایی که در مسابقات انتخابی جام جهانی استراحت دارند، بازی‌های تدارکاتی خوبی را تدارک دیده‌اند. مثلا ژاپن قرار است با ونزوئلا بازی کند و کره جنوبی هم در ابوظبی با تیم ملی برزیل روبرو خواهد شد. عربستان هم اگرچه هنوز حریفش را انتخاب نکرده اما قطعا یک بازی تدارکاتی خوب را انجام خواهد داد. این تیم‌ها در فیفادی‌های قبلی هم بازی‌های فوق العاده‌ای برگزار کرده‌اند. کره با گرجستان، استرالیا، کلمبیا و بولیوی بازی کرده، ژاپن با پاراگوئه، اکوادور، اروگوئه و شیلی روبرو شده و حتی تیم‌هایی مثل عربستان و عراق هم با امثال برزیل و آرژانتین بازی کرده‌اند. اما تیم ملی ایران بعد از دو بازی مقابل سوریه و کره جنوبی، فقط یک بازی تدارکاتی با تیم امید ایران داشته است که البته در آن هم با تیم دوم خودش به مصاف حریف رفته است! با توجه به برنامه مسابقات مقدماتی جام جهانی، ایران قبل از بازی با عراق فرصتی برای بازی تدارکاتی ندارد ولی چند روز بعد از این بازی می‌تواند یک حریف مناسب پیدا کند که آن هم با توجه به این که بازی رسمی بعدی تیم ملی در سال 99 خواهد بود، احتمالا فدراسیون فوتبال لزومی به برگزاری آن نخواهد دید! به این ترتیب باید گفت بازی با عراق به احتمال زیاد آخرین بازی تیم ملی در سال ۹۸ خواهد بود و البته بعد از این بازی ویلموتس هم به بلژیک خواهد رفت و حالاحالاها به ایران برنخواهد گشت.

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-10-21 01:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
آرش
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۴۳
فیفادی چهارم پَر؟دوست عزیز! برای ما مسابقات جام جهانی فیفا دی محسوب میشه، اونهم در صورتیکه بتونیم صعود کنیم.حالا فرض بفرمایید فیفا بگه ایران می تونه یه روز رو برای خودش فیفا دی تعریف کنه! هر روز که دلش خواست! فکر می کنید مدیران ما عرضه دارن یه بازی برگزار کنن؟ اصلا تیم درست حسابی حاضر میشه با ما بازی کنه؟
فرامرز
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۲۳:۲۰
یک زمانی بود که تیم آرژانتین و برزیل تو صف بودند با تیم ملی ما مجانی بازی کنند و حتی یک پولی هم بهمون بدن. اون آقایونی که ادعای بازی تدارکاتی گذاشتنشون آسمون رو سوراخ کرده بود کجا رفتند؟ به بازی با سیرالئون ایراد می گرفتید، الان همون تیم رو پیدا کنید بیاد بازی. این چهارمین بازی تدارکاتی هم فدای بازی تهاجمی تیم ملی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر