فهرست
نکته روز؛ استقلال با گلزنی پاتوسی نمی‌باخت!
نکته روز؛ استقلال با گلزنی پاتوسی نمی‌باخت!

نکته روز؛ استقلال با گلزنی پاتوسی نمی‌باخت!

آی اسپورت - قرارداد پاتوسی با بنی‌یاس امضا شد تا ستاره طلایی استقلال بعد از یک نیم‌فصل حضور در ایران، هواداران آبی‌پوش را ترک کند. بازیکنی که در لیگ هر وقت برای استقلال گل زده بود یا پاس‌گل داده بود، استقلال برنده شد. در آسیا هم در مسابقاتی که پاتوسی پاس‌گل داد، استقلال حداقل یک مساوی از حریف گرفت. 4 گل و 2 پاس‌گل پاتوسی نقش ویژه‌ای در روزهای پرامید استقلال داشت. پاتوسی در یک‌نیم‌فصل، آمار ویژه‌ای خلق کرد.

پاتوسی برای دلبری از هواداران استقلال فقط یازده دقیقه زمان لازم داشت. این بازیکن در دقیقه یازدهمِ نخستین بازی‌اش برای استقلال، سانتری از روی نقطه کرنر ارسال کرد که عماد میرجوان مهاجم پارس‌جنوبی‌جم به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. در ادامه همان مسابقه، پاتوسی یک گل هم زد تا حضورش در استقلال را با یک برد و یک گل جشن بگیرد.

پاتوسی برای اینکه نشان دهد کیفیت بازی با پارس‌جنوبی‌اش اتفاقی نبوده، ذوب‌آهن را هم گل باران کرد. در ابتدا شوتی زد که ریباند آن را فرشید اسماعیلی مقابل دروازه خالی گل کرد. سپس یک گل زد و یک پاس‌گل هم داد تا در دو مسابقه‌ای که به میدان رفت، روی هر 5 گل استقلال تاثیر مستقیم داشته باشد و آبی‌ها هم شش امتیاز کسب کنند.

پاتوسی در هفته هجدهم و نوزدهم بازی کرد و هفته بیستم با یک گل به ترکیب استقلال برگشت. بعد از آن در دقیقه 96 بازی با سپاهان، پاتوسی دیرترین گل تاریخ لیگ برتر استقلال را به ثمر رساند تا شفر به آسمان پرتاب شود و استقلال برای رسیدن به صدر جدول خیز بردارد. پاتوسی هفته بعد از آن هم بدون توقف، به پاس‌گل‌هایش ادامه داد و تک گل سه امتیازی و تماشایی را برای مهدی قائدی ارسال کرد تا همچنان استقلال با این نمایش پاتوسی امیدوار به کسب جام باشد.

در آسیا هم اولین امتیاز استقلال روی پاس‌گل پاتوسی کسب شد. اولین برد استقلال با پاس گل دقیقه پنجم پاتوسی ثبت شد و در دومین برد استقلال هم پاتوسی یک پاس‌گل داده بود.

نود

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-07-14 18:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
گل قهرمانی پرسپولیس
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۴۲
مرسی پاتوسی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر