فهرست
فرصتی برای سپاهان؛ صدرنشینی پس از ۳فصل
فرصتی برای سپاهان؛ صدرنشینی پس از ۳فصل

فرصتی برای سپاهان؛ صدرنشینی پس از ۳فصل

آی اسپورت - دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان که حواشی پرشماری به همراه داشت، در پایان با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا سرخپوشان 7 امتیازی شوند و در صدرجدول رده‌بندی قرار بگیرند، اما این نتیجه فرصت بسیار مناسبی را در اختیار سپاهان قرار داده است.

تیم فوتبال سپاهان از دو بازی گذشته خود 4 امتیاز کسب کرده و با توجه به پیروزی 6 بر 1 مقابل سپیدرود و تفاضل گل بهتر نسبت به شاگردان برانکو ایوانکوویچ در صورت شکست شاگردان مجید جلالی می‌تواند به صدر جدول برسد؛ اتفاقی که می‌تواند برای بازیکنان سپاهان نیز بسیار روحیه‌بخش باشد.

البته آنها برای در اختیار گرفتن صدر جدول کار آسانی ندارند و باید در مقابل پیکانی به برتری برسند که طی دو سال اخیر مقابل آنها 3 پیروزی و یک تساوی را کسب کرده و می‌تواند با کسب پیروزی برابر سپاهان با تفاضل بیشتر از یک گل صدر جدول را در اختیار بگیرد.

طلایی‌پوشان آخرین مرتبه‌ای که حضور در صدر جدول را تجربه کردند به لیگ پانزدهم بازمی‌گردد که تا هفته پنجم صدرنشین مسابقات بودند، اما رفته‌رفته این تیم دچار افت محسوسی شد و طی لیگ‌های شانزدهم و هفدهم نیز نه تیم ویسی و نه تیم کرانچار به نزدیکی‌های صدر جدول هم نزدیک نشدند تا پیروزی در مقابل پیکان پایان دهنده طلسمی باشد که نزدیک به سه سال است دامن پرافتخارترین تیم لیگ برتر فوتبال ایران را گرفته است.

     
آی اسپورت
2018-08-10 16:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر