فهرست
گزارش روز: اختلاف میلیاردی استقلال با تریم
گزارش روز: اختلاف میلیاردی استقلال با تریم

گزارش روز: اختلاف میلیاردی استقلال با تریم

آی اسپورت-  استقلالی‌ها تقریباً با فاتح تریم به توافقات نهایی رسیده‌اند. این مربی ترکیه‌ای که زمانی حاضر نبود در ایران کار کند و حتی پیشنهادهای اغوا کننده تیم‌های عربی را رد کرده بود، اکنون برای اینکه هدایت استقلال را به عهده بگیرد، مشکل خاصی ندارد. او حتی برنامه‌های خود را از طریق نماینده باشگاه استقلال برای مذاکره با این مربی، به مدیران این باشگاه رسانده که مشکلی هم از این بابت وجود ندارد. با این حال تریم مربی ارزانی برای استقلالی‌ها نیست و این مربی در صورتی که هدایت آبی‌پوشان را به عهده بگیرد، خرج زیادی روی دست باشگاه خواهد گذاشت.

فاتح تریم در آخرین تیمی که مربیگری کرده، تیم ملی کشورش بود. قرارداد او چیزی بالغ بر 4 میلیون دلار بوده و مسلماً با رقمی نزدیک به این رقم حاضر می‌شود هدایت آبی‌پوشان را به عهده بگیرد. با این حال تریم تخفیف بسیار خوبی به استقلالی‌ها داده است و پس از مذاکراتی که صورت گرفت، حدود 2.5 میلیون دلار درخواست کرده که در صورت موافقت مسئولان باشگاه استقلال این مربی ترک تبار، جانشین علیرضا منصوریان خواهد شد. پیشنهادی که استقلالی‌ها خود را به نزدیکی آن رسانده‌اند، اما هنوز حدود یک میلیارد تومان با آن فاصله دارند.

پیشنهاد استقلالی‌ها برای جذب فاتح تریم، 2.2 میلیون دلار بوده. مبلغی که پرداخت آن از توان این باشگاه پر طرفدار تهرانی خارج است، اما گویا مسئولان وزارت ورزش و جوانان قرار است به استقلالی‌ها کمک کنند. این مسئله هم چیزی جز فشار هواداران نیست. هوادارانی که دو سال است تیم خود را با پرسپولیس و مربی‌شان را با برانکو ایوانکوویچ مقایسه می‌کنند. استقلالی‌ها در این دو سال معتقد بودند که وزارت ورزش هوای پرسپولیس را دارد و برانکو را هم برای این تیم آورده است و درخواست‌شان از وزیر ورزش این بود برای استقلال هم یک مربی بزرگ خارجی بیاورد.

حالا مسعود سلطانی‌فر به حرف هواداران استقلال گوش کرده و برای اینکه دل آنها را به دست بیاورد، رضا افتخاری را مأمور کرده تا یک مربی بزرگ خارجی را جانشین منصوریان کند. تا یکی دو روز آینده تریم قرار است پاسخ نهایی خود را به استقلال بدهد و باید دید بازهم تخفیفی به استقلالی‌ها می‌دهد یا نه.

حالا همه چیز دست وزارت ورزش و جوانان است. استقلالی‌ها توپ را به زمین وزیر ورزش انداخته‌اند تا حضور تریم در این تیم را نهایی کند. در صورتی که فاتح تریم به دلیل مسائل مالی راضی به حضور در استقلال نشود، بازهم هواداران استقلال انتقادات خود را به وزیر ورزش خواهند کرد و به همین خاطر هم شده، مسعود سلطانی‌فر تمام تلاش خود را برای تأمین بودجه دستمزد تریم خواهد کرد.

 

روزنامه هفت صبح

۶ ۱۱  
آی اسپورت
2017-09-26 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
Hasan
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۵
بلاخره از زمان حکومت سابق تیم سوگلی حکومت بوده باید هواشون رو داشته باشن
۹
سهراب
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۲
مطبوعات پرسپلیسی دو ساله میگفتند استقلالی ها طرفدار منصوریان هستند و فقط اونا میخواند و ...
حال میگویند دو ساله که " هوادارانی که دو سال است تیم خود را با پرسپولیس و مربی‌شان را با برانکو ایوانکوویچ مقایسه می‌کنند. استقلالی‌ها در این دو سال معتقد بودند که وزارت ورزش هوای پرسپولیس را دارد و برانکو را هم برای این تیم آورده است و درخواست‌شان از وزیر ورزش این بود برای استقلال هم یک مربی بزرگ خارجی بیاورد"
اولا همه این دست و پا زدنهای رقبا در مطبوعات بخاطر اینه که امیرخان تو استقلال نباشه
ثانیا هواداران.به وزارت ورزش اعتراض دارند و درخواست شون که استادیوم بلند فریاد زدند بازگشت فتح الله زاده است
ثالثا هر وقت 200 نفر آدم واقعی تو استادیوم گفتند مربی خارجی میخوایم اون وقت خواست خودتون را به هواداران استقلال ببندید اینم بدونید دیگه "بنر دو نفره" قبول نیست حداقل 200 نفر آدم واقعی نه مجازی
برلیوز
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
بابا من ده برابر تو استقلالی ام و بهت میگم حالا که بالاخره قراره یه اتفاقی بیفته و از دور باطل خارج شیم، لطفا خفه. دوران قلعه و فتل و رحمتی و ... سراومده و استقلالیا فقط با مربی بزرگ خارجی راضی میشن. اونایی هم که هوادار هرکدوم از این عزیزان هستن برن دنبال تیم فعلی اونا. اتفاقا ذوب خیلی هم تیم خوبیه. برو آقا برو هوادار ذوب شو که با امیرخانت محشور شی
خطاب به برلیوز
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۸
بدبخت پرسپلیسی، خدا کاری کرده تا لب گور و روز قیامت باید از حاجی فتح الله زاده و امیرخان بترسی ، آخه نادون اگر استقلالی بودی لااقل میفهمیدی که پرسپلیسیا به حاجی میگند فتل ، استقلالیا میگویند حاجی و امیرخان، اگر یه ذره عرضه و جنم رقابت داشتی، ناچار نمیشدی خودتو و تعصبتو از ترس حاجی بفروشی و تف کنی به تیمت
علی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۲۵
کلا توی هر تیمی یک سری هوادار تین ایجری هم داریم
1- ناصر حجازی را به یاد بیاوریم سه قهرمانی قرمزها در زمان او به دست آمد قهرمانی ها به پای استانکو، پروین و قطبی نوشته شد اما عنصر اصلی حجازی بود حجازی ، کاملا " یک ستاره پاپ " بود با مو و صورت بسیار زیبا، لباس های بسیار شیک که با قد رشید و عینک دودی او را به ستاره پاپ تین ایجری تبدیل میکرد که حتی خواننده ها و بازیگران سینما قادر به رقابت با او نبودند خبرورزشی و قبلش برخی رسانه ها با تمایل قرمز نقش کلیدی در اومدن او داشتند تا منصورخان که قهرمانی می آورد و ... در استقلال نباشد البته منصورخان با صورتی خشن، سبیل کلفت، لباس ها و ظاهر معمولی و قامت متوسط، ستاره پاپ تین ایجری نبود اما مربی بی همتایی بود
2- هنوز داستان تلاش ها همونه، انداختن "ستاره های پاپ زیبا و قد بلند یا نمایشی " به هواداران تین ایجری
جوادی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۴
احسنت یعنی در واقع انتخاب یه "خوش تیپ" به جای "سرمربی"
۳
مهدی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
قربون خوشگلی منصوریان برم
مهدی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
قربون خوشگلی منصوریان برم
علی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
ستاره پاپ همیشه خوشگل نیست دو جور ستاره پاپ داریم
1- ستاره های پاپ زیبا و قد بلند مثل حجازی، پاشازاده و مجیدی
2- ستاره های پاپ نمایشی یا شومن مثل منصوریان که جذابیت شومنی داره
کلا هدف این دسته از مطبوعات زرد قبلا این بود که منصورخان نباشه حالا امیرخان نباشه
گامباماشیما
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۴
فاتح تریم رو هم با کمک صددرصدی وزارت ورزش بیارید ببینیم باز بعدش میخواید انگشت تو کجای وزارت ورزش فرو کنید که هوای تیمتون رو نداره.اون خرجای بی حساب کتاب اول سال اینم خرج بی حساب نرسیده به هفته دهم!تا باد چنین بادا احتمالن.
امید از تفت
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۴
متأسفانه در سه سال گذشته هواداران استقلال با انواع و اقسام فشارها و تهمت ها بیشترین هزینه را کردند در حالی که کمترین درآمد را نسب به پرسپولیس داشتند. اگر وزارت ورزش بخواهد مربی دو و نیم میلیون دلاری برای تیمی که تا همین الان گران ترین تیم لیگ است بیاورد مطمئن باشید سکوت نخواهیم کرد و با واکنش شدید هواداران پرسپولیس مواجه خواهد شد. معادل همین پول هم باید به پرسپولیس داده شود تا صرف مشکلات عدیده مالی شود. چرا باید کاوه رضایی دو میلیارد بگیرد ولی بهترین بازیکن لیگ بخاطر یه میلیارد به ترکیه فرار کنه!!؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر