فهرست
ناز می‌كنند، امتياز می‌گيرند، می‌مانند!
ناز می‌كنند، امتياز می‌گيرند، می‌مانند!

ناز می‌كنند، امتياز می‌گيرند، می‌مانند!

آی اسپورت – تعارف كه نداریم‌؛ برانكو ایوانكوویچ آدمی نیست كه بتواند با بازیكنان زیاده‌خواه بجنگد. وقتی تیمش به خاطر رفتار برخی بازیكنان دچار التهاب می‌شود به وضوح مشخص است كه توانایی جمع و جور كردن‌شان را ندارد و همین امر، یكی از تفاوت‌های برانكو و كارلوس كی‌روش است. به همین علت نمی‌توانیم تهدید بازیكنان توسط برانكو را چندان جدی بگیریم. او حتی نمی‌تواند به راحتی و بدون تعارف بگوید كه بالاخره محسن مسلمان را برای فصل آینده می‌خواهد یا نه اما بازیكنان را تهدید كرده كه هر کس دلش می‌خواهد از پرسپولیس برود، برود و اصلاً مهم نیست!

گرشاسبی هم مدیر مقتدری نشان نداده كه با سرعت زیادی اقدام به تمدید قرارداد بازیكنان كند. او فعلاً در حال دادن امتیاز به پرسپولیسی‌هاست: «جریمه‌ها را می‌بخشیم، قراردادها را افزایش می‌دهیم، آپشن جدید می‌گذاریم و... فقط بیایید مذاكره كنیم!» این، شمه‌ای از مصاحبه‌های اخیر گرشاسبی در مورد تمدید قرارداد بازیكنان است. او همین‌طور مسلسل‌وار در حال بخشش است و كاری می‌كند كه انگار می‌خواهد «حاتم طایی» را شرمنده كند! بازیكنان اما در این میان، نقش خود را به خوبی بازی می‌كنند‌؛ آنها حالا دیگر فهمیده‌اند وقتی برای تمدید قرارداد ناز كنند، هر امتیازی كه دل‌شان بخواهد را به دست می‌آورند.

تا همین جای كار، برانكو در همه مصاحبه‌هایش می‌گوید به همه بازیكنان برای فصل آینده نیاز دارم و گرشاسبی می‌گوید بازیكنان اول با ما مذاكره كنند، اگر راضی نشدند، پرسپولیس را ترك كنند. این یعنی بازیكنان، برنده این بازی هستند. البته بازیكنان پرسپولیس هم می‌دانند هیچ تیمی برای‌شان در ایران مثل پرسپولیس نیست و قطعاً می‌مانند اما با همین فرمان پیش می‌روند تا امتیازات بیشتری بگیرند.

 

خبر ورزشی

۴ ۹  
آی اسپورت
2018-04-16 12:58:00
نظر دهید

۹ نظر
P71
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۰۵
چ پیله ای کردید ب پرسپولیس! عدم اقتدار برانکو! اقتدار مستر سی کیو! عدم اقتدار گرشاسبی! حاتم طایی! بابا بیخییال رفیق
رضا
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۲
فقط مونده دستشویی رفتن برانکو رو ربط بدن به اسهال شدن کی‌روش این کیروشی پورهای نانجیب آخه گوزن چه ربطی به شقایق داره !!
sirvan.f
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۰۷
فقط مطلبو نوشتن که اسم کیروشو بیارن.کیروش کیروش کیروش کیروش کیروش کیروش کیروش کیروش کیروش کیروش کیروش کیروش
مصی
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
جالبه موضوعی که اصولا ربطی به کیروش نداره رو دوستان کی‌روش پرست ربطش میدن به بتشون که آخرش به این نتیجه برسن کی‌روش خیلی خوبه و برانکو بده در حالیکه سرمربی گری تیم ملی که دامنه انتخاب بازیکنش تقریبا نامحدوده رو دارن با سرمربی باشگاهی که تو هرفصل باید با یه عده بازیکن محدود کار کنه و حتی از نقل و انتقالات هم محرومه مقایسه میکنن دوستان عزیز کی‌روش پرست حداقل مطلبی ضد برانکو مینویسین مزخرف ننویسن که خواننده خودش نگیره
احسان
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
کاملا ایکس و شعر نوشتی
کی بود که رضاییان رو گذاشت کنار و با وجود فشار هوادار مسلمان رو نیمکت نشسته
تو رو خدا اینقدر کیروشی پور نباش ....
حرف حساب
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۸
بخدا ذات شما رسانه ای ها خرابه! پر هستید از تناقضات و چرند گویی! تو این چند هفته هر روز به بازی نکردن مسلمان گیر دادند و گفتند که برانکو داره لجبازی میکنه و الان میگن: "تعارف كه نداریم‌؛ برانكو ایوانكوویچ آدمی نیست كه بتواند با بازیكنان زیاده‌خواه بجنگد" جناب میزابنویس گیریم که بازیکن برای مبلغ قراردادش زیاده خواه باشه (کدوم بازیکن میشناسید سر پول زیاده خواه نباشه؟؟) آیا مبلغ قراردادها هم وظیفه و از اختیارات سرمربی تیمه؟ چرا اینقدر چرند میگید و خواننده رو احمق فرض میکنید در حالیکه دارید حماقت و بیسوادی خودتون رو نشون میدید؟؟! لعنت بر هر چی مزدور جیره خوار!
۹
محمد
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۳
بابا سوزشتون رو اینقدر نشون ندید
برخورد قاطع چی هست ؟ رضاییان نبود ؟ مسلمان نیست
بابا اینقدر نسوزید
شفر چیکار کرد با قائدی ؟ حتما خیلی برخورد قاطعی کرده
۹
serezo
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۳
یحتمل این مطلب رو ارتین زهرابی فحاش و بددهن که از کوتوله های کیروش در خبر ورزشیه اینو نوشته .خب ابله ح....برانکو صدبار تو مصاحبش اعلام کرده هر بازیکنی که فکر میکنه تیم بهتری از پرسپولیس گیرش میاد میتونه بره و با جدایی هر بازیکن جانشین مناسبی تو تینش داره
۸
&
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۵۱
یعنی یکی که اسم خودش رو میذاره نویسنده اینقدر شعور نداره بفهمه مربی تو تیم ملی دستش برای انتخاب بازیکن بازه ولی تو باشگاه نه به خصوص که تیم از نقل و انتقالات هم محروم باشه؟ حالا این وسط کیروش چیکاره بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر