فهرست
دفاع تا سرحد مرگ؛ با تمام جان
دفاع تا سرحد مرگ؛ با تمام جان

دفاع تا سرحد مرگ؛ با تمام جان

آی‌اسپورت- تیم ملی فوتبال ایران با یک گل برابر اسپانیای قدرت‌مند شکست خورد ولی واکنش‌های مثبت بین‌المللی زیادی را به خود گرفت. در حالی که پیش‌بینی می‌شد شاید تیم ایران با دریافت یک گل از هم بپاشد، تیم ملی فوتبال ایران پس از گل اسپانیا حمله‌های خطرناکی هم روی دروازه اسپانیا ترتیب داد و در دفاع هم با همان تمرکز و جنگندگی پیش از دریافت گل به دفاع پرداخت.

یکی از صحنه‌های ماندگار تیم ایران این دفاع جانانه از توپی‌ست که در فعل و انفعالات و شلوغی محوطه جریمه تا لب خط دروازه ایران رفت اما با هجوم مدافعان و دروازه‌بان ما گل نشد. صحنه‌ای که نمایانگر میل بی‌حد بازیکنان به حفظ دروازه و رسیدن به آرزوهاست.

یان رایت ستاره سابق آرسنال هم در توصیف این صحنه گفت: « این صحنه دفاع چند لایه ایران صحنه مورد علاقه من از مسابقه بود.»

۵۰ ۱۴  
آی اسپورت
2018-06-21 01:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
بی طرف
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۴۱
صحنه خنده دار بازی بود که سه تا بازیکن خودشون رو رو خط دروازه بندازن که توپ گل نشه نمی دونم فقط چرا کی روش از این تاکتیکها بلده.
بغداد بونجاح
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۰۵
راست میگی باید میزاشتن راحت توپ بره تو گل.از برانکو یاد بگیرید زیر سه تا خوردن راضی نیست.خخخخخ
عمو عموری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۲۶
واسه همچین کاری سالی ده پونزده میلیارد داره میتیغه خخ
۸
در جواب بونجاح
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
آقای عربزاده ! اون دوست بالایی یه حرف مسخره زد اما من موندم این قضیه چه ربطی به برانکو داره ؟ زخم خوردی ازش ؟ درکت میکنم. بعد از اون ۴ تا شما دیگه رنگ خوش ندیدی دوست دسته سومی و عربزاده.
عمو عموری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۱
اره تو که راست میگی خخخ
۲
حمید
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۵
نقطه ضعف تیم این بود که هیچ برنامه ای روی ضدحمله نداشت. بنابراین اسپانیا با خیال راحت خیمه زد روی دروازه مون. وقتی 80 درصد بازی توی محوطه جریمه یه تیم باشه حتی اگه حریفی هم نباشه و قرار باشه خودشون تنهایی بازی کنن بالاخره یکیشون اشتباه می کنه و می زنه توی گل خودی. کاش حداقل یک نفر مثل طارمی رو میذاشت جلوتر که اسپانیا اینقدر راحت و با خیال تخت توی زمینمون خیمه نزنه.
۵
dk
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۶
در پاسخ به "بی طرف"


اینجاست که باید بهت گفت "SHUT THE F...CK UP"
محمد
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۰۴
شما همون بروو طرف برانکو جونت
بغداد بونجاح
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۰۵
برانکو سوراخ .جهت تست
درود بر پسران ایران
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۱۴
صحنه ی گل خوردن ایران صحنه ی مورد علاقه ی برانکو و قلعه نویی بود . کیروش کماکان می سوزاند کوردلان را . لنگی ها هم بدجور سوختند .
داریوش
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۹
برای برخی طرفداران عقده ای استقلال که اقدام به مسخره کردن برانکو می کنند.
برانکو گفت امیری بیشتر از اینیستا می دود. اشتباه گفت؟
گفت کیفیت بازیکن های داخلی خوبه. اشتباه گفت؟ بیرانوند، امیری، ابراهیمی و محید حسینی بهتر بودند؟ یا آزمون و جهانبخش و ....؟
منصفانه نقد کنید. و به این فکر کنید که پرسپولیس برانکو یک هفته ست داره تمرین می کنه. تیم شما خوابه و مربیتون دراه در حال تخمه شکوندن جام جهانی نگاه می کنه و تو اینستا و تویتر می چرخه
۴ ۱
کیسه زباله
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۱
کیروش یه مربی بین المللی هست. در سطح رئال مادرید. برانکو هم یه مربی عالی که پرسپولیس رو قهرمان ایران و ایران رو قهرمان آسیا کرده و با کرواسی سوم جهان کرده. زیاد ذهنت رو درگیر کیسه کشا نکن. چون شعور و تربیت دو حلقه مفقوده این موجودات مضحک هست.
۱
مارال
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۹
این صحنه واقعا جالب بود، فک کنم خنده دار ترین صحنه جام جهانی بود ، این نشون دهنده غیرت بچه هاست که حاضرن از جونشون مایه بزارن .
۳
Hgfv
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
Jchfddyx
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر