فهرست
شفر همیشه هم راست نمی‌گوید
شفر همیشه هم راست نمی‌گوید

شفر همیشه هم راست نمی‌گوید

آی اسپورت - وینفرد شفر بارها و بارها در مورد مجید حسینی گفته که او در استقلال بازی نمی‌کرد و من به او فرصت بازی دادم و ستاره شد اما این یک واقعیت نیست. حتی شاید یک عوامفریبی باشد که او می‌خواهد موفقیت یک بازیکن جوان را به خودش نسبت بدهد و منصوریان را مثل همیشه تخریب کند، تخریب‌هایی در لفافه. منصوریان هر چه بود اما آمار نشان می‌دهد که مجید حسینی زمان مربیگری او در استقلال بازی می‌کرد و هفته‌های آخر مربیگری منصوریان هم مجید در تمام بازی‌ها در ترکیب بود، حتی بازی با العین در تهران هم هافبک دفاعی بازی کرد. بنابراین حداقل در مورد مجید حسینی حق با منصوریان است.

وینفرد شفر همان‌قدر که به مجید حسینی کمک کرد تا پیشرفت کند، در پسرفت و مصدومیت او هم شریک است؛ وقتی که در بازی با الریان، الهلال و پرسپولیس مجید با درد بازی کرد و این دستور شفر بود که حتی با مصدومیت باید مقابل پرسپولیس و العین بازی کند. حسینی در همان بازی با العین مصدوم شد و با آمبولانس به بیمارستان رفت. شفر البته از ۶ ماه پیش می‌دانست که قرارداد مجید حسینی چه شروطی دارد و بارها بر سر این موضوع عصبانی شده بود و به رضا افتخاری، مدیرعامل پیشین استقلال اعتراض کرده بود و حتی چندین بار با مجید صحبت کرده بود که برنامه بعدی خودش را به شفر اعلام کند.

هرگز اینطور نیست که شفر از ماجرای جدایی مجید حسینی بی‌اطلاع باشد. اما این واضح است که شفر همیشه راست نمی‌گوید. او می‌خواهد موفقیت‌ها را به نام خودش سند بزند و باخت‌ها را به دیگران نسبت بدهد. آمار اما دروغ نمی‌گویند. شفر در یک فصل در ۱۴ بازی از مجید استفاده کرد، در حالی‌که پیش از او منصوریان نیز در یک فصل ۱۴ بار از مجید استفاده کرده بود. شفر البته با اصرار به بازی - با زور آمپول - باعث مصدومیت دو ماهه مجید شد اما منصوریان حداقل مانع مصدومیت شدید او می‌شد.

۱۲ ۶  
آی اسپورت
2018-08-19 12:16:00
نظر دهید

۶ نظر
رضا
يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۳
چرا اینقدر دروغ و چرت و پرت مینویسین طبق چه سند و مدرکی میگین حسینی رو شفر مصدوم کرد.دلیل همه مصدومیت ها بدنسازی غیراصولی منصوریان بود.مصدومیتش هم بخاطر تکل بی محابا تو بازی رفت با العین بود.ربطی به بازی های قبلی نداشته
در فیفا اشنایانی دارم
يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۷
فرق بین من و شوفر اینه که من کچلم اون مو دار همین
Salar
يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۹
بسوز بدبخت
مهرداد
يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۲
شفر ورژن خارجی داشعلی هستش.با همون هارت و پورت و گنده گوزی کاذب.در آخرم سرنوشتی مثل پیتزا فروش خواهد داشت
محمدعلی
يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۸
واقعیت این هستش که منصوریان این جوانها رو اورد شاید بهشون بازی هم داد اما در دوران شفر این بازیکنها شکوفا شدن و به چشم امدن و از بازیکن معمولی به بازیکنهای خاص تبدیل شدن
2
يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۲
ورژن مودار منصوریان فقط حرفه ای تر نقش بازی میکنه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر