فهرست
قاب ویژه؛ تماشای رکوردشکنی از روی نیمکت
قاب ویژه؛ تماشای رکوردشکنی از روی نیمکت

قاب ویژه؛ تماشای رکوردشکنی از روی نیمکت

آی اسپورت – چه کسی فکرش را می‌کرد که در میان این همه دروازه‌بان پرمدعا و پرحاشیه یکی مثل سید حسین حسینی بتواند رکورد بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ فوتبال ایران را به نام خودش ثبت کند. به این اسامی دقت کنید؛ علیرضا بیرانوند، حامد لک، محسن فروزان، رحمان احمدی، محمد رشید مظاهری و چند دروازه‌بان خارجی. از بین اینها یک نفر، آهسته و بی سر وصدا آمد و شد رکورددار گل نخوردن. نکته مهم‌تر اما این است که حسینی این رکورد را در حضور یک رقیب گردن کلفت و باسابقه مثل سید مهدی رحمتی به دست آورد!

رحمتی از روی نیمکت شاهد رکوردشکنی رقیبش بود. رقیبی که دقایقی قبل از رسیدن به رکورد مصدوم شد!‌ وضعیت بغرنجی بود. حسینی فقط چند دقیقه تا رکورد شکنی فاصله داشت اما در لحظاتی به نظر می‌رسید مصدومیتش جدی است و در آستانه ثبت رکورد باید از زمین بیرون برود. برای همین هم بود که به رحمتی دستور گرم کردن داده شد. او اما انگار می‌دانست قرار نیست تقدیر حسینی عوض شود. حسینی باید چند دقیقه دیگر در زمین می‌ماند و کار بزرگش را تمام می‌کرد. برای همین هم بود که با کمی بی میلی شروع به گرم کردن کرد.

حس رحمتی درست بود. حسینی بلند شد و رکورد را شکست. رحمتی هم آرام روی نیمکت نشست. آدم تا خودش را جای رحمتی نگذارد نمی‌تواند حس او را بفهمد. رحمتی اما قطعا برای حسینی خوشحال است. حتی شاید باید در این موفقیت سهمی هم برای رحمتی در نظر گرفت. کسی که بعد از منصوریان رفتاری متفاوت در پیش گرفت. البته این که خودش مسیر را درک کرد یا مجبور شد هم مهم است. این چیزی است که بعدها مشخص خواهد شد.

۵۹ ۴  
آی اسپورت
2018-01-13 12:50:00
نظر دهید

۴ نظر
در فیفا اشنایانی دارم
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۵۲
ا آقا چرا میخندی ؟؟؟
۹
فرهاد
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۵
چونکه با شانس توی دیدارهای قبل با تیمهای بحران زده و ضعیفتر خورده . از بازی با سایپا گل خوردنش شروع میشه . دروازه بان خوبیه ولی هندونه زیر بغلش نگزارید .
۹ ۲
ناشناس
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۲
حالت خوبه ؟ خوبه تک به تک گرفته تازه خوبه خودتون تو یادگار از تراکتور گل خوردید حتی بازی با ذوب چند تا سیو داشت بعدش گل خورد حد اقل از بیرو بهتره باید جلو اسپانیا بازی کنه
حسین آبی
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
از منقاروند و لایی وند بهتره با اختلاف
استقلال همیشه مکتب دروازبانان بزرگ بوده حجازی عابدزاده رحمتی حسینی و...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر