فهرست
یورولیگ؛ پیروزی خارج از خانه چلسی و ناپولی
یورولیگ؛ پیروزی خارج از خانه چلسی و ناپولی

یورولیگ؛ پیروزی خارج از خانه چلسی و ناپولی

آی اسپورت - دور رفت از یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، پنج شنبه شب با انجام هفت بازی به پایان رسید. در مسابقات پایانی دور رفت، چلسی، ناپولی و ویارئال هر سه در خارج از خانه به بردهای مهمی رسیدند.

والنسیا در اسکاتلند موفق شد با نتیجه ۲-۰سلتیک را شکست دهد تا گامی بزرگ برای صعود بردارد، چریشف و سابرینو گلزنان والنسیا در دقایق ۴۲ و ۴۹ بودند. کلاب بروژ بازی ۱-۰ باخته را توانست با نتیجه ۲-۱ مقابل سالزبورگ عوض کند تا در خانه پیروز شود. در این مسابقه کاوه رضایی ۹۰ دقیقه روی نیمکت تیم بلژیکی حضور داشت.

چلسی در سوئد توانست با نتیجه ۲-۱ مالمو را از پیش رو بردارد. در این دیدار بارکلی در دقیقه ۳۰ و ژیرو در دقیقه ۵۸ گلزنان چلسی بودند، کریستیانسن هم تک گل میزبان را در دقیقه ۸۰ به ثمر رساند.

ناپولی در سوئیس موفق شد با نتیجه ۳-۱ زوریخ را از پیش رو بردارد. اینسینیه در دقیقه 11، کایخون در دقیقه ۲۱ و زیلنسکی در دقیقه ۷۷ گلزنان تیم آنچلوتی بودند تا آنها در یک قدمی صعود قرار گیرند.

بازی تیم های شاختاردونتسک و فرانکفورت در اکراین به تساوی ۲-۲ منجر شد. ویارئال توانست با گل دقیقه سوم پدرازا در پرتغال اسپورتینگ را از پیش رو بردارد و ویکتوریا پلژن هم موفق شد میهمانش دیناموزاگرب را با حساب ۲-۱ شکست دهد.

     
آی اسپورت
2019-02-15 01:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر