فهرست
بازداشت 8 دختر در حاشیه دربی
بازداشت 8 دختر در حاشیه دربی

بازداشت 8 دختر در حاشیه دربی

آی اسپورت - بعد از دربي روز يكشنبه، عكس‌ها و تصاويري از دو دختر در شبكه‌هاي مجازي منتشر شد كه مي‌گفتند به استاديوم رفته‌اند. يكي از اين دخترها در توييتر متولد ۶۸ است. خودش را عاشق فوتبال و طرفدار پرسپوليس و منچستريونايتد انگليس معرفي كرده است. براساس توييت‌های پي‌درپي‌اش معلوم است كه از ۹ صبح يك‌شنبه همراه پدرش در استاديوم بوده و از لحظات پر شدن سكو‌ها عكس گرفته. از خوشحالي گذشتن از گيت نوشته و اينكه چقد استرس دارد. در اين ميان تلاشش را هم كرده كه مسائل امنيتي را رعايت كند و در جواب كساني كه باور نكرده‌اند او به استاديوم رفته باشد و از او تقاضاي عكس در آنجا كرده‌اند، گفته كه تا اتمام بازي نمي‌خواهد اين كار را بكند. پروفايل توييترش عمومي است و هر كسي مي‌تواند نوشته‌ها و عكس‌هايش را ببيند. البته بعد از بازي هم عكسي منتشر نكرد و بيشتر از كاربراني گله داشت كه او را به منابع قانوني نشان داده‌اند و يا با جا زدن خودشان به عنوان خبرنگار، از تصاويرش سوءاستفاده كرده‌اند.

بازی دربی موجی از ورود دختران به ورزشگاه را به همراه داشته‌است. آنها که طبق قوانین فعلی حق ورود به ورزشگاه را ندارند. غیر از چند نفری که مدعی شدند به استادیوم رفته بودند، گروهی در روز دربي قصد ورود به استاديوم را داشته‌اند، که در زمان بازرسی های قبل از گیت ، بازداشت شدند. هشت دختر روز يكشنبه، در جريان بازي، بازداشت‌ شده‌اند.  

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-02-14 12:24:00
نظر دهید

۱ نظر
بهرام
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۱
گریه داره این کار.
ی زمان هایی میگفتیم عرب های دوران جاهلی دختر هاشون رو زنده زنده دفن میکردن. اما الان توی ورزشگاهاشون راحت همون دخترا میرن میان. بعد از این همه مدت و با این همه تغییر تو زندگی ما هنوز اونقدر عقب مونده فرهنگی هستیم ک ب خانوما اجازه ورود به ورزشگاه رو نمییدیم. مطمئنم ی روزی میاد به این قانون میخندیم و افسوس میخوریم. همونطور ک ی زمانی نوار ویدیو و ویدئو جرم بود دزدکی میدیدیم یادم میاد. بعدش هم ک ماهواره و ..
نمیدونم ک ی از این عقب موندگی نجات پیدا میکنیم. کی مردم ما یاد میگیرن کتاب بخونن.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر