فهرست
همه با هدایتی، علی بیرو با گرشاسبی
همه با هدایتی، علی بیرو با گرشاسبی

همه با هدایتی، علی بیرو با گرشاسبی

آی اسپورت – حسین هدایتی هوادار متمول باشگاه پرسپولیس کماکان حمایت‌های مالی و تشویقی‌اش را نسبت به تیم انجام می‌دهد. او جمعه شب و بعد از برد با ارزش پرسپولیس مقابل سپاهان که این تیم را یک قدم به قهرمانی نزدیک‌تر کرد همه بازیکنان تیم را به مراسم مهمانی که به این بهانه ترتیب داده شده بود دعوت کرد. همه بازیکنان پرسپولیس در این مراسم حاضر بودند اما یک نفر به این مراسم نرفت. علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس درست در زمانی که بازیکنان پرسپولیس برای گرفتن پاداش موفقیت برابر سپاهان به عابربانک رفته بودند در اینستاگرامش عکسی را منتشر کرد که تا حدودی می‌تواند موضع متفاوت علی بیرو پرسپولیسی‌ها را بیشتر مشخص کند.

همه گرفتند غیر از علی بیرو

همانطور که حسین هدایتی در آن برنامه 90 و از تریبون‌های مختلف اعلام کرده بازیکنانی که به پرسپولیس قصد جذب آن‌ها را داشت را با کمک مالی‌اش به تیم محبوبش منتقل کرده است. طارمی یک میلیارد و چهارصد میلیون‌، وحید امیری 700میلیون‌، سیدجلال حسینی 300 میلیون، گولچ و اوکراینی‌ها و... بازیکنانی بوده اند که هدایتی مدعی است برای جذب آن‌ها دست به جیب شده و پول داده است. اما از همان ابتدا هم نامی از بیرانوند نبود. آیا این بازیکن هیچ پولی برای قرارداد بستن از هدایتی نگرفته است؟ اخبار و شواهد که گویای این حقیقت است مگر آن که هدایتی مدارکی دال بر اینکه به بیرانوند هم پول داده است را در روزهای آینده منتشر کند. اما آنچه تا امروز در این رابطه مشخص است اینکه بیرانوند در میان ستاره‌های پرسپولیس تنها بازیکنی است که تا به حال از حسین هدایتی پول نگرفته است.

پست جالب در زمان مناسب

درست زمانی که بازیکنان پرسپولیس در ضیافت حسین هدایتی شرکت کرده و احتمالا سکه‌های پاداش‌شان را می‌گرفتند علیرضا بیرانوند در صفحه اینستاگرامش عکسی را در کنار افشین پیروانی مدیرتیم و علیرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه منتشر کرد و زیر آن نوشت: «این برد تقدیم به همه کسانی که برای پرسپولیس زحمت کشیده اند و پیشکش به هوادارانی که در هر شرایطی حامی تیم بوده‌اند. این پیروزی‌ها به راحتی به دست نمیاد و پشت همه این موفقیت‌ها تلاش شبانه روزی افراد زیادی از جمله مدیریت باشگاه به ویژه آقای گرشاسبی هستش‌، هر چند عده‌ای سعی در سنگ اندازی در کار ایشان را دارند و تمام هدف‌شان نتیجه نگرفتن پرسپولیس است. امیدوارم این تعداد اندک ولی پرحاشیه دست از لجاجت با پرسپولیس بردارند و به مقاصد شخصی فکر نکنند.»

تحلیل یک متن

متنی که بیرانوند همزمان با حضور بازیکنان پرسپولیس در مهمانی حسین هدایتی منتشر کرد حاوی نکات جالبی در متن و زیرمتن است.  او در ابتدای متنی که نوشته برد پرسپولیس را به کسانی که برای تیم زحمت کشیدند و هواداران تقدیم می‌کند.  او در ادامه می‌گوید که این پیروزی نه به راحتی که با تلاش شبانه روزی افراد زیادی بویژه آقای گرشاسبی به دست آمده است. این نشان می‌دهد که بیرانوند بر خلاف آن که با طاهری و ترکاشوند در این اواخر روابط خیلی حسنه‌ای نداشت با گرشاسبی رابطه بسیار خوبی دارد.

چه کسانی سنگ می‌اندازند

بیرانوند در متنی که در آن ساعت خاص منتشر کرد نوشت که عده‌ای سعی دارند در کار گرشاسبی سنگ‌اندازی کنند و هدف آن‌ها نتیجه نگرفتن پرسپولیس است. او این افراد را عده‌ای معدود اما پرحاشیه می‌داند که برای مقاصد شخصی شان به پرسپولیس لطمه می‌زنند.

اس ام اس‌های بی پاسخ

می گویند بازیکنان پرسپولیس از جمله علیرضا بیرانوند از طریق اس ام اس و اطرافیان حسین هدایتی به این میهمانی دعوت شده اند اما بیرانوند به این مهمانی نرفت. گفته می‌شود حتی تعدادی از بازیکنان در تماسی که با بیرانوند داشته اند از او خواسته اند که به این مهمانی برود اما او قبول نمی کند. بیرانوند در این مراسم شرکت نکرد تا مشخص شود تا مسیر و راهکار خودش را در پرسپولیس اجرا می‌کند. او با عدم حضورش در این مهمانی سوال‌ها و ابهامات زیادی را به وجود آورد.

بازیکنان دو میلیاردی با سکه‌ها چه می‌کنند

همه دیگر می‌دانند که بازیکنان فوتبال پول‌های زیادی را در ازای قراردادشان دریافت می‌کنند. پرسپولیس امسال هم تیم پرستاره‌ای است که بازیکنانش اکثرا قراردادشان منطبق بر سقف قرارداد دارند. آیا این بازیکنان با وجود این میزان در آمد بازهم دلخوش به سکه‌های پاداش عابربانک هستند؟

 

روزنامه گل

۸۶ ۱۳  
آی اسپورت
2018-02-05 13:29:00
نظر دهید

۱۳ نظر
یاکوز
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۲
البته وحید امیری هم نرفته بود
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۲۱
البته عمر خریبین هم نرفته بود
خخخخخخخخخخخخخ
آرش6
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
خدا نکنه ذات آدمها پست باشه --هدایتی و مسلمان دارند پرسولیس رو بهم میریزند
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
چرا دارن بهم میریزن؟ چرا میگی هدایتی بد پرسپولیسو میخواد؟ داری از بهم ریختن پرسپولیسی صحبت میکنی که خودشو هدایتی ساخته ! کی برانکو رو آورد؟ کی سید جلالو آورد؟ وحید امیری؟ کی طارمی رو برگردوند؟ بعد میگی بهم میریزه؟! چیزی که خودش درست کرده رو؟ فقط یه کوچولوشو تصور کن اینکه اونروز وحید امیری جای پرسپولیس میرفت استقلال!! قهرمان میشدیم؟
دیشب هم که خدافظی کرد از تیم . ببینیم چجوری مدیریت بدون هدایتی میت نه بازیکنا رو نگه داره . از این به بعدم باید فقط شاهد جذب ستاره ها تو استقلال باشید و دیدن قهرمانیاشون . دوباره باید برید تو زمان اشپیتیم آرفی و میثم بائو و جونورایی که اسمشونم یاد نیست .‌ دیگه کسی نیست پول بده برانکو بیاره . باید بشینید پرسپولیس حمید درخشانو حمید استیلی رو تماشا کنید .
خوشحال کننده ترین خبر واسه یه استقلالی اینه که هدایتی دیگه به پرسپولیس کمک نکنه. حالا اگه این خبر تو رو هم به عنوان یه پرسپولیسی داره خوشحال میکنه بدون که قطعا یه جای کارت میلنگه!
بيرانوند چرچيل رو هم درس ميده!
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
از ميون همه بازيكناي پرسپولیس تنها بازیکنی که ۵ ساله بسته و احساس ضرر و غبن می کنه چون قراردادش سقف معینی خواهد داشت و دست و پاش اصطلاحا بستس بیرانونده.
با بسته شدن پنجره پرسپولیس بیرانوند راه هوشمندانه ای رو‌در پیش گرفته و اونم نزدیکی به مدیرعامل تیمه که بلکه با خوشرفتاری و حمایت و جبهه بندی با گرشاسبی راضی کنه مدیریتو که در مبلغ چند سال اینده قراردادش یه تجدیدنظر اساسی بکنن چون این برگ برنده مثل بعضی از بازیکنا دستش نیست که سر فصل جدید مثلا تمدید نکنه و. پشت چشم نازک کنه!
امیر
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۵
بیرانوند زرنگ تر از این حرفاس و فقط به فکر اینده خودشه می دونه که کدوم طرف غش کنه عملا پر سودتره واسه ایندش
امان از بی سوادی
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۹
همه گشنه ها
مجتبی
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۱۵
ناگفته نمانه اقای گرشاسبی از لرهای دزفول هستن و علی بیرو و امیری از لرهای خرم آباد یک لر هیچوقت پشت هم دیگر رو خالی نمیکنن
۴ ۲
سعید از خوزستان
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۴۰
گرشاسبی از لرهای شهرستان اندیمشک هست نه شهرستان دزفول.....

شهرستان اندیمشک با شهرستان دزفول 10 کیلومتر فاصله داره.....

من خودم ساکن اندیمشک هستم حمیدرضا گرشاسبی از طایفه(سگوند) چندین سال رییس اداره تربیت بدنی شهرستان اندیمشک بوده....
بیرانوند خانواده پدریش الان در خرم اباد هستند چندین سال هم در اندیمشک درس خونده......
۲
شاهین
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۷:۳۷
دمت گرم ❤❤
دزدپولیس
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
خوبه جمع دزدان جمعه!هدایتی و دوستان........
matt1982
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۶
پول این مردک هرگز برای پرسپولیس برکتی نداشته. امیدوارم دست از سر تیم برداره
۱
ahmad
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۰۶
هر چند خودم پرسپولیسیم اما این عکس مایه شرمه ، مخصوصن برای ادمای داخلش
در ضمن یکی از دلایلی که باعث میشه سید جلال هر جند یه ستاره عالی تیمه اما بعد از دوران فوتبالش اسطوره پرسپولیس نشه که مطمینن هم نخواهد شد همین پول پرستیشه بیشتر اعتصابهای پولی تو پرسپولیس مربوط به دوران کاپیتانیه سید تو تیمه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر