فهرست
خداحافظی ۲ تبریز؛ ایرانپوریان راهی اصفهان
خداحافظی ۲ تبریز؛ ایرانپوریان راهی اصفهان

خداحافظی ۲ تبریز؛ ایرانپوریان راهی اصفهان

آی‌اسپورت- مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی با انتشار پیامی از هواداران تیمش خداحافظی کرد. محمد ایرانپوریان که سابقه ۶ سال حضور در تراکتورسازی را دارد با انتشار پیامی در اینستاگرام  از هواداران این تیم خداحافظی کرد.


متن این پیام به شرح زیر است:

«سلام به عاشقان بی‌منت تراکتورسازی، پرشورهایی که محمد ایرانپوریان کسی نیست تا بتواند محبت شما به تیم محبوب‌تان را توصیف کند. امروز که با شما درد دل می‌کنم، ذهنم می‌رود به اولین باری که پیراهن تیم‌تان را به من هدیه دادید، یادتان می‌آید؟ جوانی لاغر اندام و ترکه‌ای که دو سال برای دیگر تیم تبریز (شهرداری) بازی کردم و شما مرا پذیرفتید. مثل برق و باد گذشت، باورتان می‌شود ۶ سال کنار هم بودیم؟ چه روزها، بازی‌ها و خاطره‌هایی؛ یادش به خیر جامی که با آتا تونی بالای سر بردیم، عجب روز تلخی بود آن جمعه سیاه لعنتی. الان که این چند خط را برای شما می‌نویسم، گلویم از بغض دوری‌تان پر است؛ با خودم می‌گویم کاش هیچ وقت فوتبالیست نمی‌شدم که روزی مجبور به کوچ شوم؛ چه قدر سخت است خداحافظی، چه قدر تلخ است جدایی از پرشورها و چه قدر بی‌رحم است این فوتبال حرفه‌ای. زبانم بند آمده اما چاره‌ای نیست. فکر نمی‌کردم روزی جمله نفرین شده «هر آمدنی رفتنی دارد» را تکرار کنم ولی انگار چاره‌ای نیست؛ فقط خواهشی دارم، یادتان نرود محمد ایرانپوریان با قدرنشناسی میانه‌ای ندارد، هیچ وقت فراموش نمی‌کنم که از بودن کنار شما نامی برای خود دست و پا کردم و البته خیالم راحت است که هرگز از هیچ تلاشی برای سربلندی تیم محبوب‌مان دریغ نکردم. حلالم کنید.»

 

گفته می‌شود ایرانپوریان فوتبالش را در یکی از دو تیم اصفهانی لیگ برتر ادامه می‌دهد.

 

ورزش سه

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-05-23 22:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
قارتال
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۰۹
داری همون اشتباهی رو میکنی که حبیب گردانی کرد نکن اینکارو محمد.
فرهاد
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۹
تو اصفهان پیشرفت می کند شهر بازی کن ساز و بالا برنده کیفیت بازیکنان هر بنجلی امد اصفهان ستاره شد رفت . فخرالدینی هم اشتباه کرد؟
۴
قارتال
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۱۰
تا منظورت از پیشرفت چی باشه؟حبیب گردانی الان در چه مرحله ای از پیشرفت فوتبالیشون هستند؟ آرش افشین کجاست؟ چه خبر از ساسان انصاری که تو فولاد کولاک میکرد؟در ضمن فخرالدینی وقتی تراختور بود تو اوج فوتبالش بود پس روی سخنتو برگردون به سمت هواداران تیم پایتخت نشین .
۴
رضا
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۵
خوزستان ۴ تا تیم داره اندازه یه تیم اصفهان خرج بازیکن نمیکنن.
فرهاد
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۱
3 تا داره یکیش دزدی است حق سپاهان نوین اصفهان را خورد در واقع انزمان که اصفهان 3 تیم داشت خوزستان تیم نداشت دل سیاسیون سوخت یک تیم را بذبخت کردند که خوزستان یک تیم داشته باشه یا انموقع سنت کم بوده یا حافظه ات ضعیف است
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر