فهرست
عملکرد ضعیف فلیکس در هفته‌های بحرانی اتلتیکو
عملکرد ضعیف فلیکس در هفته‌های بحرانی اتلتیکو

عملکرد ضعیف فلیکس در هفته‌های بحرانی اتلتیکو

آی اسپورت - اتلتی روی نوار ناکامی است. نتایج مطلوب نیست و با شکست اخیر مقابل ایبار، تیم سیمئونه اکنون با ۸ امتیاز کمتر از بارسلونا و رئال مادرید، در رده سوم قرار گرفته است. در واقع امتیاز دادن‌های اخیر باعث شده شانس قهرمانی روخی بلانکوس به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند. تیمی که زهر لازم را ندارد و در برخی اوقات بازی به یکباره فرو می‌پاشد. به گفته خود چولو، بازیکنانش به خصوص در دقایق ابتدایی، در خواب غفلت به سر می‌برند.

در شرایطی که اوضاع خوب پیش نمی‌رود، طبعا همه نگاه‌ها به گران ترین بازیکن تیم است تا بلکه تفاوتی رقم بزند. منظور ژائو فلیکس است. مهاجم جوان و پرتغالی که ۱۲۶ میلیون یورو برای اتلتی آب خورد. او تا پیش از مصدومیت نسبتا شدیدش، نمایش خوب و امیدوارکننده‌ای داشت اما چند ماهی می‌شود که به طور محسوس، خبری از مهارت‌های او و تعیین کنندگی‌اش نیست.

اکنون که این مطلب نوشته می‌شود، حدود ۴ ماه از آخرین گل فلیکس در لالیگا می‌گذرد. آخرین گل او در لیگ قهرمانان اروپا هم مقابل لوکوموتیو بود. تردیدها شروع شده و عملکرد فلیکس آنها را تقویت می‌کند. اتفاق عجیب‌تر که باعث شده منتقدان جبهه تندتری در مقابل عملکرد فلیکس اتخاذ کنند، تعویض شدن‌های پی در پی او توسط سیمئونه است. این تقریبا به یک اتفاق عادی تبدیل شده که چولو در دقایق پایانی بازی فلیکس را تعویض می‌کند. آمار می‌گوید از ۲۲ دیداری که فلیکس امسال به میدان رفته، در ۱۶ بازی تعویض شده است!

۱    
آی اسپورت
2020-01-21 21:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر