فهرست
بلاتکلیفی تراکتور؛ تقوی تا نیم‌فصل هست
بلاتکلیفی تراکتور؛ تقوی تا نیم‌فصل هست

بلاتکلیفی تراکتور؛ تقوی تا نیم‌فصل هست

آی اسپورت - بعد از جدایی جان توشاک از تراکتورسازی، وضعیت سرمربی این تیم همچنان نامشخص است. با وجود اینکه حدود ۲ ماه از جدایی توشاک از تراکتورسازی می‎گذرد، مسئولان این باشگاه هنوز سرمربی جدید خود را معرفی نکرده‌اند. در این مدت محمد تقوی به صورت موقت هدایت تراکتورسازی را در اختیار گرفت تا سرمربی جدید که طبق وعده مالک متمول باشگاه تبریزی یک فرد خارجی است، به این شهر بیاید.

علی‌رغم اینکه در این مدت گزینه‌های مختلفی برای سرمربیگری تیم تراکتورسازی مطرح شد، اما هیچ‌کدام از آنها هنوز نتوانسته‎اند با مالک این باشگاه به توافق برسند. نزدیک‌ترین گزینه برای هدایت تیم تراکتورسازی مارچلو لیپی بود که حضورش در تبریز منتفی شد. در این شرایط، هنوز مشخص نیست که سکان هدایت تیم تراکتورسازی را در ادامه لیگ هجدهم چه کسی برعهده خواهد گرفت. این نکته را هم نباید فراموش کرد که تقوی عملکرد نسبتاً قابل دفاعی در تیم تراکتورسازی داشته و تاکنون نتایج مناسبی با این تیم کسب کرده است. به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه تراکتورسازی حداقل تا نیم‌فصل تقوی را به عنوان سرمربی موقت در نیمکت خود نگه خواهند داشت، اما از اعلام رسمی این موضوع امتناع می‎کنند.

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-11-09 15:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
KEAN
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۴۳
مدیران تراکتور عقل داشته باشن تقوی رو تا آخر فصل نگهش میدارن و اگه خواستن مربی بزرگ خارجی بیارن برای فصل بعد این کارو میکنن
۳
saeed
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۰۹
دیگه موندی چی بنویسی الدنگ عقده ای ابن تیم پنبه همه تونو میزنه
شسیشسی
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۳۲
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر