فهرست
مزیت پیراهن راه‌راه اینتر برای ایکاردی
مزیت پیراهن راه‌راه اینتر برای ایکاردی

مزیت پیراهن راه‌راه اینتر برای ایکاردی

آی‌اسپورت- لوچانو اسپالتی در گفت‌و‌گو با نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا از تمایل خود برای ادامه دادن به کارش در اینتر گفت و درباره مسائلی همچون آینده مائورو ایکاردی و تلاش نراتزوری برای خرید استفان دی‌فری از لاتزیو هم شفاف‌سازی کرد. اسپالتی گفت: « اگر قبول کردم که در این مقطع از فصل درباره بازار حرف بزنم به خاطر این است که این فقط مثل هدایت یک تیم مجازی است. صحبت کردن درباره خریدهای بعدی اینتر فقط انگیزه و روحیه بازیکنان ما را می‌گیرد، بازیکنانی که دارند برای رسیدن به اهداف دشوار می‌جنگند. دی‌فری؟ او می‌تواند کاپیتان تیم مجازی من باشد.»

 آینده ایکاردی و شایعاتی که در خصوص احتمال رفتن او به رئال مادرید در پایان فصل وجود دارد؟ «چرا ایکاری باید بماند؟ چون این پیراهن راه‌راه بهتر از تمام پیراهن‌های دیگر است. با شناختی که از او داریم، می‌دانم شخصیت افرادی را دارد که می‌توانند تأثیرگذار باشند. او از آن دسته افرادی نیست که بدون گذاشتن تأثیرشان روی یک تیم، آن را ترک کنند.»

 آینده خودش: «تحلیل‌ها در پایان فصل صورت می‌گیرد و آن موقع است که ارزیابی‌ها انجام و آمارها بررسی می‌شوند و این‌ها می‌توانند نظر هر شخصی را تغییر دهند. من هر روز با نهایت تعهد کار می‌کنم تا برای بیشترین زمان ممکن به کارم در اینتر ادامه دهم و شاید با این تیم یک افتخار بسیار مهم هم کسب کنم.»

 

۴    
آی اسپورت
2018-02-21 15:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر