فهرست
طعنه قطری؛ استقلالی‌ها هم آزادی را پر کرده بودند!
طعنه قطری؛ استقلالی‌ها هم آزادی را پر کرده بودند!

طعنه قطری؛ استقلالی‌ها هم آزادی را پر کرده بودند!

آی اسپورت – روزنامه استاد الدوحه قطر در نسخه سه‌شنبه خود با اشاره به تمرین شب گذشته تیم فوتبال السد دوحه در ورزشگاه آزادی تهران درباره بازی امروز این تیم با السد گزارشی کنایه‌آمیز نوشت. در این گزارش چنین آمده است:

«تیم السد آخرین تمرین خود را برای یک حماسه بزرگ در ورزشگاه آزادی به پایان رساند. این تمرین با حضور تمامی بازیکنان زیر نظر مانوئل فریرای پرتغالی سبک بود و به بررسی برنامه‌های تاکتیکی در خطوط میانی و حمله اختصاص داشت، همچنین موقعیت برخی بازیکنان به‌طور متناوب در طول تمرین تغییر می‌یافت تا در صورت لزوم از آنها در بازی با پرسپولیس استفاده شود.»

فهرست نهایی تیم السد نیز برای رویارویی با پرسپولیس شامل مشعل برشم، جهاد محمد، یاسر ابوبکر، حسن الهیدوس، سالم الهاجری، احمد سیار، بغداد بونجاح، پدرو میشل، مصعب خضر، اکرم عفیف، خوخی بوعلام، علی اسد، حامد اسماعیل، ژاوی هرناندز، گابی هرناندز، جونگ یونگ، طارق سلمان، حمزه الصنهاجی و عبدالکریم حسن است.

روزنامه استاد الدوحه در پایان با اشاره به فراخوان گسترده باشگاه پرسپولیس در شبکه‌های اجتماعی برای حمایت هوادارانش نوشت: «باشگاه پرسپولیس خواهان مشارکت گسترده هوادارانش برای بازی با السد است و این حق قانونی آنها محسوب می‌شود! اما باید به‌خاطر داشته باشیم که تیم السد آخرین بار در ورزشگاه آزادی تهران از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال تهران را با نتیجه 3 بر یک شکست داد. السد و بازیکنانش قادر به رقابت و اصلاح شرایط برای بازی امروز در ورزشگاه سنتی آزادی هستند.»

السد در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر برابر پرسپولیس شکست را پذیرا شد. بازی برگشت دو تیم ساعت 18:30 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-10-23 10:12:00
نظر دهید

۳ نظر
Hasan
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۵۴
نه این تیم استقلاله نه هواداراش هوادارها آروم آبی
مجتبی
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۰۳
طی بررسی صداهای شیپور و تشویق و فریاد هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال در مرحله قبل جام باشگاه های آسیا هوادران استقلال موفق به ثبت صدای به بلندی هفتاد دسیبل شدن که یک صدای نرمال بحساب میاد اما هواداران پرسپولیس در بازی با الدحیل با ثبت 127 دسیبل خودشون رو با صدای ایجاد شده هواداران بشیکتاش که 140 دسیبل هست نزدیک کردن که این معادل تولید صدای یک بوئینگ در حال اوج گیریه حالا آقای قطری امشب آزادی با آزادی دو ماه پیش از زمین تا آسمان فرق میکنه
.
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰
ببیند کیسه کشا چه گندی زدن که السدی ها همه شون با کیسه خاطره خوش دارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر