فهرست
افشاگری تازه کی‌روش درباره وعده تاج
افشاگری تازه کی‌روش درباره وعده تاج

افشاگری تازه کی‌روش درباره وعده تاج

آی اسپورت - روزنامه خبرورزشی امروز مصاحبه‌ای جنجالی با کارلوس کی‌روش داشته است. سرمربی سابق ایران در گفت و گو با این نشریه فاش کرده مهدی تاج در زمان برگزاری جام ملت ها مقابل مسئولان سفارت ایران در امارات به او گفته پیشنهاد تیم ملی کلمبیا را رد کند و به کارش در ایران ادامه دهد. اتفاقی که ممکن بود واقعا رخ دهد و کارلوس به واسطه حرف تاج پیشنهاد کلمبیا را رد کند، به خیال اینکه سرمربی تیم ملی ایران باقی خواهد ماند. رئیس فدراسیون بعد از این اظهارات حتی برای تمدید قرارداد مذاکراتی با کی روش داشت. منتهی بعد از بازی ژاپن این دو دیگر یکدیگر را ملاقات نکردند و به گفته کی روش تاج حتی از او خداحافظی نکرد.

مرد پرتغالی ظاهرا با این حرف ها خواسته به همه نشان دهد حرف‌ها در عمل متفاوت بود. کی‌روش دوست داشت بعد از جام ملت‌ها هم در ایران بماند و حتی اخیرا در مصاحبه ای که داشت گلایه کرد و گفت او را رد کردند تا در تیم‌ملی نماند. کی‌روش قصد داشت در صورت تمدید قرارداد تغییر رویه دهد. کی‌روش در مصاحبه امروز خود حتی به گلایه از ابراهیم شکوری سرپرست دائم دبیرکلی فدراسیون فوتبال پرداخت و گفت این مدیر جوان حتی در ایمیلی به او بی احترامی کرده است.

 

خبرآنلاین 

۶ ۳  
آی اسپورت
2019-07-22 11:59:00
نظر دهید

۳ نظر
...
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۲۷
واقعا تو مغزتون با این سیستم احزار هویتتون! هنوز نتونستید درستش کنید. اعصاب ما رو همش من که دیگه تو سایت شما نظر نمیدم
حرف حساب
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۲۷
راوی اخبار کیروش تو ایران الان در درجه اول هژبری خبر ورزشیه و بعد هم طبق انتظار عشوندی خبر انلاین! همونها که سردسته جیره خوارهای اون دلال موزامبیکی تو ایران بودند و هنوز هم دارند برای اربابشون دم تکون میدهند با این اخبار فیک و بی ارزش! جالبه که اصلا اشاره نمیکنند که کلمبیا تو امریکا چطور حذف شد و الجزایری که یکی از مشتریان کیروش بود شانس آورد با کیروش نبست! چون اون هم به احتمال زیاد حذف شده و بود به کمک یه عده خبردلار وطن پرست!! الجزایری از حذفشون حماسه ساخته بودند!! لعنت بر کیروش و کیروش پرست و دار و دسته اش و خدا رو شکر که شرش از فوتبال ما کم شد هرچند شر کیروش پرستها کم نشده!
۱
Salar
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۱
وقتی آدم ها در جایگاه نادرست باشند همین میشه اخه جای ابراهیم شکوری تو این پست هست ؟ یعنی آدم باتجربه تر و کاربلدتری نبود؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر