فهرست
شکاری در کازان؛ تمرین با تیم اول، بازی برای تیم دوم
شکاری در کازان؛ تمرین با تیم اول، بازی برای تیم دوم

شکاری در کازان؛ تمرین با تیم اول، بازی برای تیم دوم

آی‌اسپورت- کازان شهر آرزوهای رضا شکاری است. هافبک 19 ساله روبین کازان که این روزها با تیم اصلی تمرین می‌کند و البته در ترکیب تیم دوم به زمین می‌رود.

رضا شکاری که با حاشیه‌های فراوان از ذوب آهن اصفهان به روبین کازان رفت درباره شرایش صحبت‌هایی داشته که در ادامه می‌خوانید:

روز به روز وضعیتم در روبین کازان بهتر می‌شود. الان با تیم اصلی تمرین می‌کنم، با تیم اصلی به اردو می‌روم اما فعلا بازی نمی‌کنم. برای بازی به تیم دوم می‌روم. تیمی که بازیکنانش یکی، دو سال بزرگتر یا یکی، دو سال کوچکتر از من هستند. اگر اینجا خوب بازی کنم شانس دارم که در ترکیب تیم اصلی هم به زمین بروم. تیم دوم روبین کازان هم مثل تیم‌های دوم باشگاه‌هایی چون بارسلونا و رئال مادرید است. البته از لحاظ امکانات نه بلکه از نظر اینکه بازیکنان جوان در این تیم رشد می‌کنند و اگر خوب باشند می‌توانند به تیم اصلی برسند. تیم دوم مسیر مناسبی برای بازیکنان جوان است تا به تیم اصلی برسند. من هم باید بازی‌های درخشانی انجام بدهم تا نظر بردی اف را جلب کنم. بخصوص که او تمام بازیکنان تیم دوم را زیر نظر دارد و بازی‌ها را نیز از نزدیک تماشا می‌کند.

شکاری درباره قربان بردی‌اف سرمربی کازانی‌ها هم گفت: بردی‌اف آدم خاصی است. او برای من و سردار مثل پدر می‌ماند. ضمن اینکه بازیکنان مسلمان را خیلی دوست دارد. وقتی او از ذوب آهن مرا خواسته و به روسیه آورده حتما سبک بازی‌ام را پسندیده و روی توانایی‌هایم نظر دارد. البته این برای بازی کردن من در روبین کازان کافی نیست. باید خودم هم تلاش کنم و نشان بدهم که می‌توانم عضوی موثر از این تیم باشم.

این بازیکن درباره مقایسه فوتبال در ایران و روسیه گفت: تفاوت بازیکنان زیاد نیست. ما بازیکنانی در اختیار داریم که دست کمی از بازیکنان روسی ندارند. نمونه‌اش همین بازی ایران و روسیه که دیدید حتی می‌توانستیم حریف را شکست بدهیم. از نظر استعداد شاید حتی بهتر از روسیه باشیم اما تفاوت ما با این کشور فقط در امکانات است. سطح روسیه از نظر امکانات واقعا بالاتر از ایران است. اینجا تمام باشگاه‌ها ساختار مناسب دارند و از لحاظ پزشکی و بدنسازی بهترین شرایط را تجربه می‌کنند. در ایران خیلی از باشگاه‌ها امکانات اولیه را هم ندارند و همین مساله در پیشرفت تیم‌ها و بازیکنان تاثیر منفی می‌گذارد.

     
آی اسپورت
2017-11-14 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر