فهرست
مثبت‌اندیشی آبی درباره تیم ملی؛ نیاز به آرامش
مثبت‌اندیشی آبی درباره تیم ملی؛ نیاز به آرامش

مثبت‌اندیشی آبی درباره تیم ملی؛ نیاز به آرامش

آی‌اسپورت- طرف حساب شفر، یک پرتغالی لجباز و جنگجوست. سرمربی استقلال در ماه‌های گذشته، طوری رفتار کرد که انرژی منفی دعوای احتمالی او با کی‌روش اطراف استقلال را در بر نگیرد. حالا هم شفر تا دیروز ۷ ملی‌پوش در تیم ملی داشته که وقتی قرار است ۱۲ نفر خط بخورند، حتما دامن استقلال و شفر را هم می‌گرفت.

درباره خط خورده‌ها احتمال «انتقام گرفتن از استقلال و پرسپولیس» خیلی بیشتر از «دلایل فنی» بوده اما تیغ جراحی فعلا در دست کی‌روش است و اعتراض تخریبی فایده‌ای ندارد. حالا هم استقلال ۴ بازیکن در تیم ملی دارد. می‌توان برای مجید حسینی خیلی خوشحال بود. همین طور روزبه چشمی و دل بست به بازگشت امید ابراهیمی و درخشش مجدد منتظری در جام جهانی.

چنگ زدن بیش از حد به تصمیم‌های کی‌روش و تکرار انتقادها، رفتار موثری برای این فاصله کم تا جام جهانی نیست و آنهایی که در دفاع یا انتقاد از کی‌روش خود را در جبهه حق می‌دانند، یادشان نرود که بعد از جام جهانی همه با هم می‌بریم و می‌بازیم. کسی نمی‌تواند برای خودش تنها فاتح باشد. قدیمی‌ها در این مقطع همیشه می‌نوشتند که «حالا تیم ملی به آرامش نیاز دارد» و ما فکر می‌کردیم این حرف‌ها کلیشه شده.


@Noorifar

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2018-05-22 00:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۱۰
کیروش با استقلال مشکلی نداره و می بینید که بیشترین ملی پوش لیگ از استقلال است و مطمئن باشید وریا هم بهانه ای برای خط زدن سیدجلال بود و اون هم به تیم ملی برمگیرده. مشکل او با پرسپولیس و برانکو است و به وقتش با کیروش حساب می کنیم.
فروبی
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۰۴
خب 4تا بازیکنشونو برده که 3تاشو میخواد فیکس بذاره چرا مثبت اندیش نباشن؟ از وقتی که حسینی نمیکت نشین شد مشخص بود که خط میخوره، نورافکن هم که امیدی نداشت واسه بودن. میمونه یه غفوری که اونم بهش گفته اگه دفاع راست نباشی دعوتت نمیکنم
اسمان
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۰۷
تیم ملی هیچ امتیازی درجام جهانی نخواهدگرفت وباسه باخت برخواهدگشت.کیروش تیم ملی رو ازمردم گرفته ومردم هیچ احساسی ندارن.چطور سرمربی تیم ملی باشی اونوقت هیچ بازی لیگ را نبینی .اگه وریا درپستش بازی نکرده.اصلا دژاگه بازی نکرده ایشون بخاطرلج بازی بابرانکو وشفر اینکارو میکنه.ضمنا وسط کشیدن این بحث که هدایتی اومد.وبیرانوند وامیری را ازچنگ استقلال دراورد.یک نوع فرار به جلوهستش.ومطرح کردنش فایده ایی نداره.
۵
حرف حساب
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
جام جهانی با این دلال لجباز کلا باخته برد توش نیست!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر