فهرست
صبر، برگ برنده برانکو
صبر، برگ برنده برانکو

صبر، برگ برنده برانکو

آی اسپورت- پرسپولیس یکی از مشکل ترین بازیهای خود در لیگ امسال را تجربه کرد. نماینده گیلان در لیگ برتر در حالیکه در 14 بازی قبلی خود تنها 13 گل به ثمر رسانده بود در این روز سخت ترین  مسابقه را برای مدافع قهرمانی و بهترین دفاع لیگ درست کرد . حملات سپید رودی ها در نیمه دوم به واقع خطرناک  بودند  واگر ترفند برانکو یعنی آوردن محرمی و بعد تغییر مکان امیری و بردن احمد زاده به جناح مخالف انجام  نمی شد شاید پرسپولیس در این بازی امتیاز از دست می داد. پرسپولیس در این بازی برنده شد زیرا بر روی نیمکت خود مردی را داشت که  علاوه بر دانش بسیار صبور است و طرفداران و مدیران به افکارش ایمان دارند .برانکو ایوانکوویچ حرفها و انتقاد های زیادی را شنید . بسیاری از او خرده گرفتند که چرا علی علیپور را نگاه داشت ولی از ساسان انصاری براحتی عبور کرد ؟ و یا چرا مهرداد محمدی که تمایلات زیادی برای  ملحق شدن به پرسپولیس را داشت را نادیده گرفت همان گونه که در مورد صبر در مورد بیرانوند به او اعترا ض می شد و یا ...

 برانکو حق داشت. بازی استقلال و سپاهان نشانه کامل از صبری است که برانکو بر روی عقاید خود داشته است و از طرفی شاید تلنگری باشد برای آقایان در غوغای شهرت که چرا حرفی در مورد پول‌های بی­کرانی که از صنایع ملی به پای سپاهان ریخته می شود و خروجی آن امثال سعید آقایی یا علی کریمی است نمی زنند؟ برانکو بازیکنانش را می­شناسد و به آنها کمک می کند به خودشان آیند. نظیر محسن مسلمان که در این بازی نشان داد که به روزهای خوب نزدیک می‌شود و یا احمد زاده را که همه پسر ایوانکوویچ  می‌دانستند در این بازی علی رغم درخشش در بازی با ذوب روی نیمکت نشاند و وقتی به زمین آمد پایه گذار گل علیپور شد.

پرسپولیس در این بازی در فاز تهاجمی به کیفیت بازی با ذوب آهن نبود اما بی گمان صبر برانکو و اضافه شدن بشار رسن و احمد نورالهی و مهدی طارمی و نمایش بهتر سیامک نعمتی و مصلح و چند جوان چون علوان زاده نتایج بهتری از صبر برانکو را نمایان تر سازد. در پایان بازی با سپید رود رشت  به واقع تیمی را دیدیم که حتی در روزهای سخت هم می توانند باز هم خود را بسازد و بهانه نگیرد. امروز برانکو می­گوید توانائی بازی با هر تیمی در سطح آسیا را داریم و نگرانی جز حفظ نیروهای موجودش را ندارد چون می­داند با صبر همه چیز درست می­شود.

۱۴۹ ۷  
آی اسپورت
2017-12-07 00:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۸
خدا رو شکر واسه وجودش و داشتنش
علی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۱
برانکوی خرشانس.
شاهین
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۴۰
پست پرسپولیس و کامنت بچه های پرسپولیسی سایت ۱۲ تا لایک می خوره و کامنت علیه پرسپولیس ده برابر بیشتر.. مضحک نیست؟؟؟
حرف حساب
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۸
مضحک سیستم ثبت رای آی اسپرته که اگه شنا یکبار کلیر هیستوری کنی و پیجت رو ببندی دوباره میتونی بیایی و رای بدی! این استقلالی های بیکار سرخورده هم برای کاهش عقده و حسدشون لایک زیاد میزنن یعنی ما هم هستیم! خخخخخ
آنتی شومن
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۶
جالبه که صبرش جلو الهلال جواب نداد.هر چه بیشتر صبر میکرد الهلالیها بیشتر میکردن تو گل پرسپولیس.خخخخ
xxx
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸
ولی قطعا صبر شماها جلوی الهلال و العین بیشتر خواهد بود خخخ
آنتی شومن واقعی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
همین که شما دسته سومی ها دو سال اوت کرده که از نیمه جدول بالاتر نمیتونید بیاد کافیه! معلومه چطور سوختید که با اسم دیگران چرت و پرت میذارید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر