فهرست
استقلال قید جابر رفت و برگشت را زد؟
استقلال قید جابر رفت و برگشت را زد؟

استقلال قید جابر رفت و برگشت را زد؟

آی اسپورت - جابر انصاری در ابتدای فصل قبل قرارداد به پایان رسیده اش را با استقلال به مدت دو سال تمدید کرد. او که حالا به نظر می‌رسد دیگر دوران اوجش با این تیم به پایان رسیده، صبح روز گذشته به باشگاه استقلال رفت. فوتبالیست آذری که نیامده، با به ثمر رساندن دو گل در شهرآورد‌های فصل پانزدهم به «جابر رفت و برگشت» معروف شده، ظاهراً با شرایطی روبه‌روست که خیلی از آن راضی به نظر نمی‌رسد، اما باید آن را بپذیرد!

۶ گلی که با آن تمدید کرد!
انصاری روز گذشته وقتی به باشگاه رفت، متوجه شد باید چمدانش را ببندد و از این تیم برود. او که ابتدای فصل پانزدهم به استقلال آمده بود، بعد از یک سال کار با پرویز مظلومی (و زدن ۷ گل) دوران آبی‌پوش شدنش را با علیرضا منصوریان ادامه داد و در همین ایام بود که به پشتوانه ۶ گلی که در لیگ شانزدهم برای استقلال به ثمر رسانده بود، قراردادش با این تیم را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد. هرچند که فصل قبل تنها ۴ گل در لیگ برتر برای استقلال زد!

جابر به یک شرط می‌رود
آنچه انصاری روز گذشته در جلسه‌ای که با مدیران استقلال داشت مطرح کرد، بحث طلب ۸۰۰ میلیون تومانی اش بود. ظاهراً او بابت قرارداد سه فصل گذشته اش جمعاً ۸۰۰ میلیون تومان از استقلال طلبکار است و این شرط را گذاشته که در صورتی از این تیم می‌رود که مطالباتش را بگیرد وگرنه می‌خواهد تا پایان فصل بعد هم در این تیم بماند.

افتخاری، جابر را نمی‌خواهد؟
از نزدیکان باشگاه شنیدیم وینفرد شفر حرفی در باره خواستن یا نخواستن جابر انصاری مطرح نکرده و این موضوع که جابر از این تیم جدا شود، به نظر شخص مدیرعامل استقلال ربط دارد. افتخاری احتمالاً بابت روز‌های تلخی که فصل قبل به واسطه از دست رفتن موقعیت‌های گل بسیار تحمل کرده، چنین تصمیم گرفته است.

پیشنهاد لیگ برتری نیست؟
از موارد مهمی که این روز‌ها فکر جابر را به شدت به خود مشغول کرده، نبود پیشنهاد خوب لیگ برتری است. او که یکی، دو فصل نسبتاً ناموفق (از لحاظ گلزنی) را در استقلال پشت سر گذاشته، از این بابت که بخواهد به دسته پایین‌تر برود، نگرانی‌هایی دارد و می‌داند اگر به دسته پایین برود، بازگشت به لیگ برتر بسیار سخت می‌شود.

بازی در لیگ یک!
شنیده می‌شود فراز کمالوند در تیم اکسین البرز خواستار به خدمت گیری اوست. البته جابر انصاری که راضی به نزول به دسته پایین‌تر نیست، به واسطه دورانی که با این مربی کار کرده، بدش نمی‌آید با اکسین کار کند. او که دو سال قبل در تهران خانه خریده، از این طریق می‌تواند به محل سکونتش هم نزدیک باشد و به نظر می‌رسد با این وضعیت بیشتر کنار بیاید. او ۳۱ ساله است و طبیعی است در صورت بازی در لیگ یک خیلی دشوار به دسته برتر برگردد!

خبر ورزشی

  ۱  
آی اسپورت
2018-06-24 16:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اس اس
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۰
چه چرت و پرت هایی . همین الان گسترش و سایپا و ذوب آهن چند تیم دیگه خواهان جابر انصاری اند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر