فهرست
نارضایتی منصوریان از عملکرد جابر: وصله ناجور
نارضایتی منصوریان از عملکرد جابر: وصله ناجور

نارضایتی منصوریان از عملکرد جابر: وصله ناجور

آی اسپورت – خرید همزمان کاوه رضایی و علی قربانی در نقل و انتقالات اول فصل، باعث شد جابر انصاری تصمیم به جدایی از استقلال بگیرد و حتی با ماشین سازی، به توافق اولیه هم برسد اما اصرار منصوریان به ماندن او، باعث شد باشگاه حاضر به دادن رضایتنامه نشود. با جدایی شهباززاده، انصاری به ترکیب اصلی استقلال رسید و اولین گل فصل آبی‌ها را هم زد اما نتایج ضعیف استقلال و جا نیفتادن او در سیستم جدید آبی‌ها، باعث شد به نیمکت ذخیره‌ها منتقل شود.

منصوریان در بازی استقلال و ذوب آهن، برای اولین بار انصاری را نیمکت نشین کرد و اولین برد فصل را هم با پنالتی رحمانی و گلزنی قربانی که جای انصاری بازی می‌کردند بدست آورد. بازی با سیاه جامگان، انصاری بخاطر مصدومیت قربانی و عدم علاقه منصوریان به افشین به ترکیب اصلی برگشت اما نتوانست نمایش خوبی داشته باشد.

انصاری در این بازی موقعیتی برای رضایی، مهاجم هدف استقلال نساخت و دو موقعیت خوبی که با پاس‌های رحمانی و حقدوست در دقایق 45 و 56 بدست آورد را هم از دست داد. با بازگشت قربانی به تمرینات گروهی استقلال، منصوریان که از نمایش انصاری مقابل سیاه جامگان راضی نیست دوباره او را به نیمکت ذخیره‌ها منتقل می‌کند. از بدشانسی جابر، حتی حقدوست جانشین خسرو حیدری هم در بازی با سیاه جامگان نمایش موفقی داشت و بعید است منصوریان دوباره نحوه چینش بازیکنانش را بهم بریزد و جا برای حضور انصاری در ترکیب اصلی باز شود.

 

کد خبر: 9406

۶    
آی اسپورت
2016-10-18 15:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر