فهرست
آشنایی حریفان پرسپولیس: جنگ با صدرنشین عربستان
آشنایی حریفان پرسپولیس: جنگ با صدرنشین عربستان

آشنایی حریفان پرسپولیس: جنگ با صدرنشین عربستان

آی‌اسپورت- پرسپولیس با الهلال عربستان، الریان قطر و برنده پلی‌آف ( الوحده امارات با برنده الوحدت اردن و بنگلور هند) هم‌گروه شده است. هم‌گروهی‌های پرسپولیس را بررسی می‌کنیم که در چه شرایطی هستند.

 الهلال عربستان: الهلال از 12 بازی انجام داده خود در لیگ عربستان 10 پیروزی و دو شکست را در کارنامه دارد و 31 گل به حریفان خود زده و تنها 8 گل دریافت کرده است و این تیم حالا با 30 امتیاز صدرنشین لیگ عربستان است. الهلال در حال حاضر به همراه النصر عربستان بهترین خط دفاعی این کشور را در اختیار دارند اما نکته جالب توجه این تیم عملکرد خط حمله این تیم است که توانسته در 12 بازی 31 گل بزند و بهترین خط حمله لیگ عربستان را در اختیار دارد. تقابل پرسپولیس و الهلال عربستان را باید تقابل بهترین خط دفاعی لیگ ایران با تقابل بهترین خط حمله لیگ عربستان قلمداد کنیم. در لیگ قهرمانان آسیا فصل 15-2014 الهلال و پرسپولیس در مرحله حذفی با یکدیگر دیدار کردند که دیدار رفت با یک گل به سود پرسپولیس به پایان رسید اما در دیدار برگشت الهلال سه بار دروازه سرخ‌پوشان را باز کرد تا پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف شود. این تیم بیشترین تعداد حضور در لیگ قهرمانان آسیا را در بین تیم‌های آسیایی دارد.

 الریان قطر: الریان قطر وضعیت جالبی در لیگ ستارگان این کشور ندارد. این تیم در یازده بازی انجام داده خود 5 برد، 4 تساوی و 2 باخت را تجربه کرده و 16 گل زده و همچنین 14 گل خورده در کارنامه این تیم دیده می‌شود. الریان در حال حاضر با 19 امتیاز در رده پنجم لیگ قطر است و به نظر می رسد حریف سرسختی برای شاگردان برانکو نباشند.

برنده پلی آف (الوحده امارات با برنده الوحدت اردن و بنگلور هند)

تیم‌هایی که به در صورت صعود هر کدام، به وقتش معرفی خواهند شد.

۶ ۴  
آی اسپورت
2016-12-13 14:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
لنگ و لنگی مایه ننگ بشریت
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۸
هر چی هم بگید نمیتونید گروه لنگو سخت جلوه بدین لنگ جز الهلال که تیم خوبیه ۲ تا تیم دیگه ای که تو‌ گروهش افتادن ضعیف ترین تیم های حال حاضر لیگ قهرمانان هستن. اوضاع الریان و الوحده همگروه احتمالی لنگو تو لیگ هاشون ببینید میفهمید چه گروه راحتی داره لنگ ولی انقدر اینا بیچاره هستن که از همین‌ گروه راحتم صعود نمیکنن ببینید کی گفتم:))))
۲ ۲
میلاد
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۱
متاسفم برات که به جای این که به فکره تیمه خودت باشی همش دنباله اخباره پرسپولیس هستی از نظرتم معلومه کاملا چقد پر از عقده و حسادتی
یه سوالم ازت دارم...به نظرت پاس میده یا هتریک میکنه؟؟؟خخخ
مصطفی
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
بخدا قسم شما بیماری.
حجت
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۹
فكر ميكنم از اين گروه صعود كنيم و مشكل خاصي پيش نياد برامون. الهلال با شخصيت ترين تيم عربيه و بازي باهاش ميتونه خيلي قشنگ باشه. فقط يه سوال اين كيسه كشا كه هي ميگن گروه ما اينجوري گروه گروه شما اونجوري فازشون چيه؟ كيسه كه گروه نداره! هر وقت اومديد تو مرحله گروهي بعد بيايد كري بخونيد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر