فهرست
استراماچونی و استقلال در هفت پرده
استراماچونی و استقلال در هفت پرده

استراماچونی و استقلال در هفت پرده

 یک: شکل‌گیری ترکیب ثابت، چیزی که در عصر شفر رقم نخورد.

دو: تغییر سیستم چهار-سه-سه با توجه به مصدومیت‌ها از جمله داریوش شجاعیان یا محسن کریمی به سه-پنج-دو. پرشمار شدن مردان میانی که هم تنوع حملات را مهیا ساخته و هم توفیق در نبردهای دفاعی را به ارمغان آورده.

سه: شکوفا شدن بازیکنان. مهدی قائدی پیاپی گل زده و پاس گل ارسال کرده. روزبه چشمی در دفاع سه نفره همان مدافعی شده که فوتبال ایران بدان نیاز دارد، یعنی حرکت پا به توپ و آغاز بازی. وریا غفوری خود را بازتعریف کرده.

چهار: حفظ فاصله خطوط با جابجایی آکاردئونی و به بند کشیدن حریفان در آن فاصله‌ها.

پنج: ایجاد زوج‌های کارساز مثل معجون مسعود ریگی - علی کریمی. ریگی در میانه میدان خلاهای دفاعی را پر کرده و فضای مناسب برای حرکات و پاس‌های کریمی را مهیا ساخته، همین طور ترکیب دیاباته - قائدی که دیاباته با تحمیل خود بر حریفان به قائدی اجازه جولان داده.....

شش: توانایی در تحمیل بازی بر حریفان به علاوه اشتهای بالای تیم پس از گشودن دروازه برای زدن گل بعدی حتی برابر حریفان بزرگ.

هفت: استرا ایرانی شده. خانواده‌اش را آورده. به نقاط مختلف سفر کرده. نق نزده و تیمی که دیگران بسته‌اند را بر دوش کشیده، به مطالعه لیگ پرداخته و طرفداران را به وجد آورده.

 

۳۱ ۱  
آی اسپورت
2019-12-07 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فوتبال فارسی
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۰۸:۱۹
استرا مربی خوب و کار بلد، دمش هم گرم، ولی هم نق زد(به درستی) هم تیم رو خودش بست(اون هم به درستی) شاهدش هم بازی های خوبی که میکنه، میشه هم معقول و منطقی تعریف کرد و هم چرت نگفت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر