فهرست
رامین و شجاع؛ داستان سیر و پیاز
رامین و شجاع؛ داستان سیر و پیاز

رامین و شجاع؛ داستان سیر و پیاز

آی اسپورت - این هفته در لیگ قطر الدوحیل و الریان بازی داشتند و در شرایطی که مسابقه با نتیجه یک - یک رو به پایان بود، رامین رضاییان از روی یک ضربه ایستگاهی زیبا گل برتری الدوحیل را به ثمر رساند. شجاع خلیل‌زاده البته به این مسابقه نرسید و همزمان در حال بوسیدن لوگوی الریان بود؛ با این حال رضاییان از آب گل‌آلود ماهی گرفت و در اینستاگرام گلش را تقدیم به هواداران پرسپولیس کرد. معلوم است که رامین به شجاع طعنه زده، اما خب او نگران ادامه روابط با همبازی سابقش نیست؛ چون می‌گویند رضاییان در خود پرسپولیس هم با هیچ‌کس رفیق نبود. حالا این حرف‌ها به کنار؛ طعنه‌زدن رضاییان به خلیل‌زاده قشنگ یادآور داستان سیر و پیاز است. استاد انگار ماجرای فرار شبانه خودش به ترکیه و عقد قرارداد با ریزه‌اسپور را از یاد برده است.

۱۴ ۳  
آی اسپورت
2020-10-31 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
اقلیت تاس
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۰۷:۰۸
به تو ربطی نداره کیسه کش،به کوری چشم تو هواداران هر دو بازیکن را دوست دارند و به زودی هم به تیم برمیگردن و با هم افتخارات را ادامه میدن
۹
وحید بارساپولیسی
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۰۹:۴۱
دوتاشونم فرزندان پر افتخار پرسپولیس هستن و حقشون بوده ده بیست میلیارد کاسب شن که تو این گرونی ها رقمی نیست... درسته شاید دیگه نتونن بیان پرسپولیس ولی همیشه جزو مفاخر خانواده بزرگ پرسپولیس خواهند بود..
۱
صدف
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۱:۰۶
رامین جنمشو داشت و برگشت.شجاع برگشت؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر