فهرست
قلعه‌نویی: باید مراقب کنفرانس‌ها هم باشیم
قلعه‌نویی: باید مراقب کنفرانس‌ها هم باشیم

قلعه‌نویی: باید مراقب کنفرانس‌ها هم باشیم

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی، سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل پیکان در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

خدا را شکر، خدا را شکر، خدا را شکر

خدا را شکر، خدا را شکر، خدا را شکر. پس از سه هفته مساوی که دو هفته‌اش را می‌توانستیم برنده باشیم، با یک بازی خوب مقابل پیکان به خصوص در نیمه دوم توانستیم برنده شویم. به تیم باشخصیت آقای فرکی تبریک می‌گویم و خوشحالم که یک طرف همه بازی‌های زیبای لیگ سپاهان است.

برای بازگشت به جدول به برد نیاز داشتیم

با تمام تبلیغات سوئی که در استادیوم‌ها انجام می‌دهند، ما راهمان را ادامه می‌دهیم. تیم ما هفته به هفته خوب می‌شود و افرادی از قطاری که در حرکت است، ناراحت هستند. ما امروز سه امتیاز بازی را گرفتیم، دو گل زدیم و کلین‌شیت کردیم و در کل به برد نیاز داشتیم که برگردیم به جدول رده‌بندی. از هواداران ممنونم که به ورزشگاه آمدند ولی با توجه به این که بلیت بازی نیم‌بها شده بود، توقع آمدن هوادار بیشتری داشتیم.

فکر نمی کنم مصدومیت شایان جدی باشد

از قلعه نویی در رابطه با مصدومیت شایان پرسیده شد که او در پاسخ به این سوال گفت: ابتدا بابت بهبود شرایط زمین تشکر می‌کنم. باید ببینیم بیمارستان شایان مصلح را پذیرش می‌کند یا نه. فکر نمی‌کنم مصدومیت خاصی داشته باشد چون خسته شد. ما برای بازی با نساجی ساعت‌ها در راه بودیم و در زمین قائم‌شهر که خود آقای مهاجری به آن اعتراض دارد، بازی کردیم. خدا را شکر ما جز تیم‌هایی هستیم که بهترین ریکاوری را انجام می‌دهیم ولی دو بازی آخر خارج از خانه‌مان که دو تا یک ساعت و نیم در اتوبوس نشستیم، باعث خستگی بازیکنانمان شد. امیدواریم مصدومیت شایان مصلح هم جدی نباشد.

نمی توانند حرکت قطار سپاهان را ببینند

سرمربی سپاهان در مورد استفاده از رضا میرزایی وینگر سرعتی تیم در پست دفاع راست توضیح داد: ما قبلا می‌دانستیم که چندین بار در فولاد دفاع راست بازی کرده بود. او کارت گرفت و چون چشم ما ترسیده است، او را تعویض کردیم. سپاهان از داوری لطمه خورده است ولی داوران ما بهترین داوران دنیا هستند. از طرفی فشار زیادی روی سپاهان است. دو برنامه معتبر کارشناسی کردند که سپاهان بیشترین ضرر را از داوری دیده است اما کسی آن را نمی‌بیند چون نمی‌توانند حرکت قطار سپاهان را ببینند. چیزی هم که ندارند بگویند، الکی از دیوار داوران بالا می‌روند. یکم انصاف داشته باشید. در مجموع می‌گویم که قطار ما حرکت کرده و سنگ‌ها زیاد شده است. دیگر باید مراقب کنفرانس‌ها هم باشیم. حالا نمی‌دانم، ناهاری بوده یا تراولی بوده است!

یک سوال از یحیی گل محمدی دارم

از قلعه نویی در رابطه با حواشی دیدار برابر شهر خودرو پرسیده شد و اینکه آیا حواشی آن مسابقه روی عملکرد تیم تاثیرگذار بوده یا خیر که او بیان کرد: من یک سوال از آقای یحیی گل‌محمدی دارم. آن آدمی که در کنفرانس خبری کنار شما نشسته بود، چه کسی بود؟ اگر خبرنگار است، چرا کنار شما بود؟ این را باید کمیته اخلاق، کمیته انضباطی و هیات فوتبال خراسان رضوی توضیح دهد. آن آقا یک سوال از من پرسید و پس از آن کنار آقای گل‌محمدی نشست. اگر خبرنگار است، کنار آقای گل‌محمدی چه کار می‌کند، اگر کارمند باشگاه است، حق سوال پرسیدن نداشته است. آقای گل‌محمدی این را پاسخ دهد. یحیی بچه محل من هست و بارها گفته‌ام که از مربیان خوب ایران است ولی این که آن آدم کنار او نشسته بود، دور از شان و شخصیت مربی‌گری است. بعدها هم صفحه مجازی او را پیدا کردند و مشخص شد به کدام باشگاه ربط دارد.

منتظر واکنش کمیته اخلاق و انضباطی هستیم

قلعه نویی در واکنش به این سوال که چرا وقتی داوران برای سپاهان اشتباه می کنند، محروم نمی شوند، گفت: این را باید از کمیته داوران بپرسید. اما ما کما فی‌السابق منتظر کمیته انضباطی، باشگاه شهر خودرو و کمیته اخلاق هستیم. آن نفر چه جایگاهی داشته است. آیا آقای قلیچ‌خانی حق دارد از آقای فرکی سوال کند؟ جای تعجب است که نه کمیته اخلاق و نه کمیته انضباطی هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند. متاسفانه آقایان ساکند چون جوابی ندارند. متاسفم برای این فوتبال که یک سری افراد دست به کارهایی می‌زنند. ما توکلمان به خداست و تا الان خوب حرکت کردیم. این‌ها از این می‌ترسند که قطار زرد طلایی حرکت کرده است. باز هم خدا را شکر که از نظر بودجه‌ای نصف آن‌ها هستیم. با همه این‌ها، آن‌ها از حرکت سپاهان می ترسند.

خود استیلی هم اگر جای ما بود قبول نمی کرد

در پایان از امیرقلعه نویی در رابطه با تیم ملی امید پرسیده شد و اینکه باشگاه ها باید بازیکنانشان را به تیم ملی بدهند. او در واکنش به این سوال اینگونه پاسخ داد: باید با آقای استیلی صحبت کنم. همه جای دنیا اولویت‌شان تیم‌ملی است ولی به شرطی که برنامه باشد و باشگاه‌ها ضرر نمی‌کنند. باشگاه‌ها روی یکسری از بازیکنان سرمایه‌گذاری می‌کند. خود آقای استیلی هم اگر مربی باشگاه بود قبول نمی‌کرد.

  ۱  
آی اسپورت
2019-12-14 00:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۳۳
فقط تعداد خبرهای ضد قلعه نوعی امروز ای اسپورت را بشمارید خیلی چیزها دستگیرتان می شود حالا قلعه نوعی به شخص کنار گل محمدی اشاره کرده شما چرا ناراحتید ؟ نکنه شما هم جیره خور همان شخص هستید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر