فهرست
گزارش روز: هنرنمایی ژاوی در آزادی
گزارش روز: هنرنمایی ژاوی در آزادی

گزارش روز: هنرنمایی ژاوی در آزادی

آی اسپورت – علیرغم پیروزی پرسپولیس مقابل السد در شب پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان، در این دیدار تیم قطری از حیث درصد مالکیت نسبت به پرسپولیس برتری نامحسوسی داشت. آنها در حالی موفق به انجام این کار شدند که در شب خوب خود به سر نمی بردند. با این حال حضور فوق ستاره ای چون ژاوی هرناندز برای تیم فریرا یک نعمت بود. 

ژاوی در سال پایانی فوتبال خود و در حالی که برای بار دوم به ایران می آمد بازهم از بازیکنان برجسته تیمش بود. ژاوی در این مسابقه نمره 7 گرفت و از لحاظ نمره نفر سوم بود.

 

آمار ژاوی
آمار ژاوی

شماره شش اسطوره ای باشگاه بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در این بازی به عنوان هافبک تهاجمی به بازی گرفته شد و ماند همیشه مهندسی حملات را به عهده داشت. او در دو دوئل به برتری رسید و هیچ شکتس در این زمینه نداشت. یک شوت زد که آن هم ضربه ایستگاهی دقیقه پایانی بود که راهی به چارچوب نداشت.

ژاوی در این مسابقه 75 بار توپ را لمس کرد که از این حیث نفر دوم تیمش بود. او 58 پاس در این مسابقه برای هم تیمی هایش ارسال کرد که نفر اول به حساب آمد و با درصد دقت 89/7% بازهم دومین نفر تیمش به حساب آمد.

 

هیت مپ ژاوی
هیت مپ ژاوی

ژاوی در آخرین سال فوتبال خود بازهم به همه نشان داد مهندس واقعی و اورجینال چه کسی است و دود از کنده چه کسی بیرون می آید. اگر السد بتواند تا فینال این مسابقات راه پیدا کند و ژاوی در همه بازی ها حاضر باشد در بهترین شرایط می توانیم او را در 8 بازی ببینیم و ممکن است این تعداد به عدد 2 کاهش پیدا کند. پس فرصتی برای تماشای بیشتر این فوق ستاره به یادماندنی باقی نمی ماند.

 

ایلنا

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-04-17 12:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
معین
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۴۸
بعد یک نابغه ای احساساتی شده بود و تیتر زده بود ژاوی در حصار سرخ ....خخخخخ خوب تو حصار بوده و تقریبا با این انالیز معلوم شده هرکاری دلش خواسته کرده!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر