فهرست
برای جلالی؛ به همین تیم خسته باختید!
برای جلالی؛ به همین تیم خسته باختید!

برای جلالی؛ به همین تیم خسته باختید!

آی اسپورت - مجید جلالی که بعد از بازی با پرسپولیس بابت عوض‌کردن  3 امتیاز با صفر امتیاز حسابی کلافه بود، در پاسخ به ادعاها در مورد بضاعت اندک سرخپوشان در این مسابقه گفت:«هیچ‌کدام از این حرف‌ها را قبول ندارم. اینها همان بازیکنانی بودند که در فینال آسیا بازی کردند و پرسپولیس چیزی کم نداشت». حرف جلالی با کمی اغماض درست است، چون به هر حال بیرانوند و نوراللهی و انصاری در آن مسابقه بودند که جلوی پیکان بازی نکردند. با این همه اصل مطلب این است که پرسپولیس اصلا به‌خاطر همین بضاعت مختصر، فینال را واگذار کرد. اگر از دقیقه60 بازی برگشت با کاشیما همه فهمیدند که پرسپولیس زور بردن ندارد، به‌خاطر همین بود که شاکله این تیم از مشتی بازیکن خسته تشکیل می‌شد. شما اما همین تیم را با وجود چند غایب مضاعف شکست ندادید و جایی برای بهانه‌گیری وجود ندارد.

۳۹ ۲  
آی اسپورت
2018-11-21 20:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
والتر وایت
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۱۵
تازه بهونه داوری هم میگیرن اون حمیدمطهری خیرسرش بازیکن پرسپولیس بوده عکس خطای شجاع استوری کرده از داوری ضرر کردیم ، بهونه باخت ، پرسپولیس ، چهار غایب داشت ، نورالهی ، بیرانوند، بشار رسن، انصاری
فرهاد
پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
چقدر ای اسپورت از حرفهای جلالی سوخته ؟ چطوری باختند ؟ با یک اشتباه داوری و سوتی دروازبان پرسپولیسی انها . پطور می توانی اسم این برد شانسی را پیروزی بنامی؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر