فهرست
دکه آنلاین: فدای سرت قهرمان
دکه آنلاین: فدای سرت قهرمان

دکه آنلاین: فدای سرت قهرمان

آی اسپورت – علیرضا منصوریان و برانکو دو عکس اصلی روزنامه گل هستند. این روزنامه رفتار برانکو و ادبیات منصوریان را معضل اینروزهای استقلال و پرسپولیس می داند. انتقاد پیشکسوتان پرسپولیس از تعویض های برانکو در بازی با ذوب آهن و پیشنهاد 6 میلیاردی قطری برای سروش رفیعی از دیگر تیترهای این روزنامه است.

روزنامه گل
روزنامه گل 28 آذر

خبر ورزشی از رقابت دو باشگاه محبوب پایتخت برای جذب سه بازیکن خبر داده و از آن به عنوان دربی پنهانی نام برده است. احسان پهلوان گلزن بازی ذوب آهن و پرسپولیس گفته که پدرش استقلالی است و از گل او حسابی خوشحال شده. شکست در پروژه برکناری منصوریان دیگر تیتر جالب این روزنامه است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 28 آذر

روزنامه پیروزی از تیتر فدای سرت قهرمان برای باخت پرسپولیس به ذوب آهن استفاده کرده و نوشته قرمزها بعد از 7 ماه و 17 روز و 15 بازی شکست خورده اند. پیروزی به هواداران پرسپولیس وعده داده که خبرهای خوبی انتظار این تیم را در فصل نقل و انتقالات می کشد. این روزنامه از مهدی طارمی هم حمایت کرده و نوشته برای حل مشکل گلزنی پرسپولیس کسی بهتر از طارمی نیست.

روزنامه پیروزی
پیروزی 28 آذر

همشهری ورزشی تیتری جنجالی روی جلد برده و نوشته بعد از ملاقات مدیران استقلال و پرسپولیس و تراکتور، امکان پخش نشدن بازیهای هفته پانزدهم لیگ وجود دارد. این روزنامه احتمال بازگشت مجتبی جباری به استقلال و آبی پوش شدن مهدی ترابی را هم بررسی کرده است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 28 آذر

 

کد خبر: 9408

 

  ۱  
آی اسپورت
2016-12-18 08:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
قهرمان
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۲
قهرمان؟؟؟؟
قهرمان کجا جام ولایت؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر