فهرست
تیموریان: طلبم از استقلال را نمی‌بخشم
تیموریان: طلبم از استقلال را نمی‌بخشم

تیموریان: طلبم از استقلال را نمی‌بخشم

آی اسپورت – سال گذشته باشگاه استقلال تهران برای کسب مجوز حرفه‌ای‌گری از کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) باید با برخی از طلبکاران خود تسویه حساب می‌کرد. در این مورد طلب صمد مرفاوی به صورت کامل پرداخت شد، اما مسئولان باشگاه با آندرانیک تیموریان برای پرداخت طلب او به توافق رسیدند.

در توافق تیموریان و استقلال قید شده که طلب ۱۶۰ میلیون تومانی این بازیکن با تخفیف او به ۸۰ میلیون تومان تبدیل و پس از پرداخت آن این پرونده بسته شود. ۸۰ میلیونی که قرار بود استقلال طی ۴ قسط ۲۰ میلیونی آن را پرداخت کند، اما به غیر از اولی، قسط‌های بعدی پرداخت نشد. همچنین در این توافق آمده در صورتی که استقلال ۸۰ میلیون را طبق توافق و سر موقع پرداخت نکند طلب تیموریان به حالت اولیه برمی‌گردد و در نهایت همان ۱۶۰ میلیون باید به وی پرداخت شود.

به این ترتیب تیموریان که طلبش را طبق توافق و به موقع دریافت نکرده این روز‌ها مُصر به دریافت کامل پولش یعنی همان مبلغ ۱۶۰ میلیون تومان است و در این راستا اقداماتی هم انجام داده است. با این حال یعنی استقلال باید در شرایط کنونی ۱۴۰ میلیون طلب باقی‌مانده تیموریان را به او بپردازد، در صورتی که اگر طبق توافق ماجرا پیش می‌رفت پرونده با پرداخت ۸۰ میلیون بسته می‌شد.

تیموریان با تایید این خبر گفت: باشگاه استقلال چند سال بدقولی کرده و مدام وعده می‌دهد. این‌بار مطابق توافق عمل می‌کنم و مثل سال گذشته نیمی از طلبم را نمی‌بخشم.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-07-19 15:59:00
نظر دهید

۱ نظر
....
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۰۷
تو هم پولتو میگیری و میری پی کارت امثال تو وقتی تیم و تو اون شرایط ول کردید و رفتید بعد هم مثل یه بز دل جرات نکردی بگی واسه پول بیشتر رفتی انداختی گردن امیر قلعه نوعی درود به شرف امیر خوان که امثال شما رو به هیچی حساب نکرد یادت نره اگه استقلال نبود الان تو مجیدیه داشتی پنچری لاستیک میگرفتی پولتو گرفتی فقط گم شو دیگه اسم استقلال و نیار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر