فهرست
پایان آلگری-یووه/ در اندیشه جدایی
پایان آلگری-یووه/ در اندیشه جدایی

پایان آلگری-یووه/ در اندیشه جدایی

آی‌اسپورت- در ماه‌های اخیر شایعات بسیاری درباره انتقال آلگری به جزیره و نشستن روی نیمکت آرسنال شنیده میشد؛ اما بعد از کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته آلگری، این گمانه‌زنی‌ها تقریبا رنگ واقعیت به خود گرفت. آلگری بعد از شکست کروتونه گفته بود جدایی از یووه و رفتن به لیگ برتر را تکذیب نمی‌کند.

گویا یوونتوس و آلگری در ژانویه بر سر جدایی در تابستان به توافق رسیده‌اند. اینطور وانمود می‌شود که مشکل خاصی بین آلگری و باشگاه یوونتوس وجود ندارد و صرفا احساس مشترک این است که پروسه حضور این مربی در این باشگاه به آخر خود رسیده است. اما بعد از شکست برابر میلان در سوپرکاپ، شایعاتی درباره درگیری لفظی مدیران با آلگری به گوش رسیده بود و از همان روزها شایعه جدایی او شدیدتر شده بود.

بعد از دوران اول حضور لیپی در بیانکونری، هیچ مربی بیشتر از 3 سال در این تیم نمانده است. از پائولو سوسا، مربی فعلی فیورنتینا، به عنوان گزینه اصلی جانشینی آلگری نام برده می‌شود؛ اما شایعات عجیبی درباره احتمال حضور اسپالتی در این باشگاه هم شنیده شده است. سرمربی باشگاه رم، در پایان فصل قراردادش با رم به اتمام می‌رسد اما هنوز قرارداد جدیدی با این باشگاه امضا نکرده. از سوی دیگر قرارداد ونگر هم در پایان فصل با آرسنال به پایان می‌رسد و هواداران آرسنال، کاملا آماده جدایی او هستند.

۱    
آی اسپورت
2017-02-10 00:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر