فهرست
کنفرانس گسترش-سپیدرود: شادی لوکا از اولین برد
کنفرانس گسترش-سپیدرود: شادی لوکا از اولین برد

کنفرانس گسترش-سپیدرود: شادی لوکا از اولین برد

آی‌اسپورت- گسترش فولاد اولین امتیاز و اولین برد فصل را دقیقه 93 برابر سپیدرود جشن گرفت؛ و البته رشت همچنان در حسرت امتیاز لیگ برتری باقی مانده است. نشست خبری مربیان دو تیم را می‌خوانید:

لوکا بوناچیچ، سرمربی گسترش: می‌دانستیم بازی سختی خواهیم داشت. استرس و ترسی داشتیم و از این موضوع نگران بودم. ما در کادر فنی بحث‌های زیادی داریم. آندو را اضافه کردیم تا به ما کمک کند. امروز آمادگی کامل نداشت و مجبور بودیم به وی استراحت بدهیم تا به آمادگی بالا برسد. از بازیکنان باید حمایت شود تا نتیجه بگیرند. ما سه بازیکن خارجی داریم و می‌توانیم یک آسیایی جذب کنیم. مدتی است که دنبال یک بازیکن هستیم و تماس‌های زیادی هم گرفتیم. ترجیح می‌دهیم بازیکن تیم ملی باشد، اما قیمت آنها بالا است و باید وضعیت بودجه‌مان را بررسی کنیم.

علی نظرمحمدی، سرمربی سپیدرود: تیم سپیدرود بازی خیلی خوبی ارائه داد و تیم گسترش حرفی برای گفتن نداشت. ما در پایان نیمه اول باید با زدن دو یا سه گل بیرون می‌آمدیم. مسئولیت این شکست را می‌پذیرم. شما خودتان می‌دانید یکی از مشکلاتی که باعث می‌شد سپیدرود در این سال‌ها در سطح اول فوتبال ما نباشد، مشکلات مالی بود. کسی از باشگاه‌های خصوصی حمایت نمی‌کند. سپیدرود هم تقریباً 50 سال است که خصوصی است. ما سال گذشته تیم را با هزار مشکل بالا کشیدیم و بازی در لیگ برتر هم بسیار نقس‌گیر است. ما در لیگ برتر باید مقابل تیم‌هایی که متمول هستند و می‌توانند خودشان را تا دندان مسلح و تجهیز کنند، بازی کنیم که کار بسیار سختی است.

  ۱  
آی اسپورت
2017-08-10 21:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۰
انقدر از مربیانی که بعد از هر بازی چه برد چه بتخت حرف از مسائل مالی می زنند بدم می اید. مربی مسئول فنی یک تیم است بعد از بازی باید حرف از مسائل فنی بزند به مردم چه مربوط که شماها پول گرفته اید یا نه. در مورد فوتبال حرف بزنید اینکه چرا باختید حالا چون پول نگرفته اید باید ببازید؟ مگر مردم مشکلات مالی ندارند خیلی کارگران هم ممکن است 6 ماه حقوق نگرفته باشندو تعهد کاری داشته باشند و کم کاری نکنند .فوتبالیست ها جز قشر مرفه جامعه هستند اگر چند ماهی هم پول نگیرند و حتی بخشی از قراردادشان را هم نگیرند اتفاق خاصی در زندگی انها نمی افتد ما مردمانی داریم که اگر یکماه حقوق نگیرند ممکن است حتی نتوانند به زندگی ادامه دهند. فوتبالیست ممکن است حقوقش عقب بیافتد مدل ماشینش را نتواند بالاتر ببرد. یا نتواند خانه اش را بزرگتر کند . یکم خحالت بکشید چه رسم بدی شده هر وقت مربی یا بازیکنی مصاحبه میکند از پول صحبت میکند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر