فهرست
فوری: الهلال از لیگ قهرمانان کنار گذاشته شد
فوری: الهلال از لیگ قهرمانان کنار گذاشته شد

فوری: الهلال از لیگ قهرمانان کنار گذاشته شد

آی اسپورت – کنفدراسیون فوتبال آسیا مدافع عنوان قهرمانی الهلال را از ادامه این تورنمنت کنار گذاشت. کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه‌ای اعلام کرد تیم الهلال عربستان به دلیل نرسیدن به حد نصاب بازیکنان در دیدار امشب مقابل شباب الاهلی امارات از لیگ قهرمانان کنار گذاشته شد. بنابر اعلام کمیته برگزاری این مسابقات، تیم‌های پاختاکور ازبکستان و شباب الاهلی امارات به‌عنوان دو تیم از گروه B لیگ قهرمانان به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند و تمام نتایج الهلال در مرحله گروهی حذف خواهد شد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-09-23 22:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹، ۲۳:۰۵
یادمه یه آقایی با دو متر قد و هشتاد کیلو وزن!!! در وضعیت هذیان و توهم ناشی از قطع مصرف ... بود.بر و بچ هم مثلا میخواستن حال بدهند و همراهی کنند دورش را شلوغ کرده بودند.یارو ضمن درد کشیدن میگفت چرا باید حال و روز من این باشه؟!!! من قهرمان کشتی بودم! ما هم با تعجب گوش میکردیم اما کشتی گرفتن از این بابا یادمان نمی‌امد.یه فضولتر از ما پیدا شد و پرسید راستی راستی قهرمان کشتی بودی تو؟؟؟ مریض بدحال ما جواب داد بعععله! و در همان حال پریشان،بلند شد و یه حکم قهرمانی و یه مدال،رو کرد! واقعی بود.اما باز کسی یادش نبود رفیقمان چه وقت کشتی گرفته! گفتیم تعریف کن.گفت:پنج نفر هم‌وزن بودیم.سه نفر موقع وزن‌کشی انصراف دادند و یه نفر هم فینال را نیامد رو تشک!!!!
۲
پدرام
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹، ۰۱:۴۳
وقتی بند عطیه بخشیده شد یه دوستی یه کامنت گذاشت به این مضمون :
"فاجعه نویسنده این مطلبه که نمیدونه اعراب قطر رو تحریم کردن.اعضا کمیته انضباطی ای اف سی از بحرین و عربستان هستن که دشمن قطر هستند و به درستی کارت بن عظیه رو با شرافت باطل کردن.یک جای آسیا هم که بخوان تلاش کنن حرفه ای بشن و حرفه ای فکر کنن ایرانیا نمیذارن.تاسف"
جواب :
الهلال هم که از رقابت ها کنار گذاشته شد...الان السد و الدحیل از غرب آسیا راحت میتونن برن فینال...اعمال نفوذشون مثل اینکه جواب نداد برادر...قانون میگه بازیکنی که کارت قرمز میگیره در بازی بعد محرومه تبصره و بند نداره...حرفمون هم متعصبانه نیست کما اینکه از این دست اتفاقات توی فوتبال در سطح جهانی کم رخ نداده ولی آیا اومدن بخشیدن بازیکنارو آیااااا؟!! در ضمن یه اصل هست میگن دشمن دشمن من دوست من است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر