فهرست
طعنه رحمتی؛ مثل بعضی‌ها مظلوم‌نمایی نمی‌کنیم
طعنه رحمتی؛ مثل بعضی‌ها مظلوم‌نمایی نمی‌کنیم

طعنه رحمتی؛ مثل بعضی‌ها مظلوم‌نمایی نمی‌کنیم

آی اسپورت – سیدمهدی رحمتی کاپیتان استقلال امروز بعد از پیروزی این تیم بر صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران از مشکلات این تیم پرده برداشت و گلایه کرد. او همچنین به تیم های دیگر که مظلوم نمایی می کنند هم طعنه زد. صحبت های رحمتی را بخوانید:

  • شرایط تیم‌های ما گل و بلبل نیست. وقتی در تیم‌های دیگر کوچکترین اتفاقی می‌افتد، در بوق و کرنا می کنند که اینها مظلوم هستند و ... ؛ آیا تمام امکانات رفاهی در اختیار ماست؟ بازیکنان ما همگی حجب و حیا دارند. اول فصل کمی پول گرفتیم؛ اما الان چهار پنج‌ماه است که هیچ پولی نداده‌اند.
  • از آقای فتحی تشکر می کنم که دیشب به اردوی تیم آمد و به حرف های بازیکنان گوش داد. از اول فصل 20 درصد پول گرفتیم و فکر میکنم چهار پنج ماه است پول نگرفته ایم. اما بازیکنان تیم ما حجب و حیا دارند و مسائل اینچنینی را در بوق می کنند. از مسئولان محترم و اسپانسرهای باشگاه خواهش می کنم جلو بیایند. چرا که اکنون به پول نیاز داریم. بازیکنان تحت فشار شدید هستند. ما دوست داریم مسائلی مانند درگیری ها، در همان خانه و بین نفراتی که حضور داشتند و حتی بیشتر از الان بود، حل شود.
  • از اسپانسر و مسئولان محترم می خواهم پیش بیایند. الان ما نیاز به حمایت داریم. من هم از شخص وزیر ورزش می‌خواهم به حمایت از تیم بپردازد و با فشار آوردن بر اسپانسر، اوضاع پرداختی را برای ما بهتر از قبل کند. بازیکنان ما الان واقعا تحت فشار هستند. در هر صورت امیدوارم تا نیم فصل و در بازی های باقی مانده بتوانیم با همین کیفیت به میدان برویم. اما این بار هم همه تلاشمان را به کار خواهیم بست تا در بازی های پیش رو با کیفیتی بهتر به میدان برویم و نتایج خوبی به دست بیاوریم. این در حالیست که ما اکنون به تزریق پول، نیاز شدید داریم.
۱۵ ۱۲  
آی اسپورت
2018-11-29 21:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
حمید پرسپولیسی
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۲
تو یکی ساکت شو که دیگه ننه من غریبم بازی و هوچیگری و مظلوم نمایی کیسه کشای احمق زبانزد شده! کیسه کشا دوباره دوتا بازی را بردن جوگیر شدن
حتما ما بودیم تا تیممون یه باخت میداد مینداختیم گردن وزیر و وکیل و ..
حتما ما بودیم که 5تا گل خوردنمون از السد را انداختیم گردن بقیه
حتما ما بودیم که 500 هزار دلار ارز دولتی گرفتیم و طلبکار شدیم
حتما ما بودیم که وزیر برامون بازی با پدیده را عقب انداخت
حتما ما بودیم که بیستا بیستا بازیکن گرفتیم و گرونترین تیم را بستیم و هوچیگری کردیم
حتما ما بودیم که همون بازی اول به وزیر فحش دادیم تا بره دو میلیارد بده به ذوب آهن و تبریزی را بگیره
حتما ما بودیم که از ترس دربی سوپرجام فرار کردیم به ترکیه و بعدش طلبکار شدیم
سامان
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۲
باز اینا یه بازی رو بردن زبون باز کردن بابا جون دوباره از هفته دیگه باید بگی ما تیام و جبارف از دست دادیم
آرش
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۷
سنگ پا رو بوسیدن گذاشتن رو طاقچه
رضا
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۰
واقعا مگه میشه اینقدر وقاحت؟ استقلال مظلوم نمایی نمیکنه؟ فکو فامیل ملتو 3 فصل بهم پیوند دادن از بس قر زدن . بیشترین پول و حمایت رو با این مظلوم نمایی ها دریافت کردند حالا میگه وضعمون خرابه از اول فصل.
....
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۴
منظورت برانکو هست؟خخخخخخخخخ
محمد
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۴
خیلی پرررررویین شما استقلالیا
محمد
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۴
خیلی پرررررویین شما استقلالیا
كنت دراكولا
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۵
خطاب به رحمتي و مابقي كيسه كشها:اگه منظورت سيد جلال هست مثل مرد بگو سيد جلال به در گفت تا ديوار بشنوه اگه شما در امدتون از اسپانسر ١/٥ برابر ما بود اونموقع حق با كيسه بود اگه خرج ما دو برابر شما بود اونموقع حق با كيسه كشها بود اگه در امدتون از اسيا چهاربرابر ما بود اونموقع حق با شما كيسه كشهاي پلشت بود همه جوره از نظر درامد و خرج و اسپانسر و پول بليط اسيا و جايزه ي اسيا زير ما هستين ولي پرداختي شما بيشتره اونموقع اگه حق با شما بود ديگه حتي خدا هم پرسپوليسي بود پس كيسه كشها لطفا تو اين يه مورد خفه بشن
حرف حساب
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۰
چه رویی داری تو بشر؟ اینقدر دروغ گفتید خودتون هم باورتون شده؟؟ پس این چندینی میلیارد تقدیمی وزارت فقط تو همین نیمفصل رو چی کار کردید؟!!؟؟ .. خودتی برادر و اون هوادارانتون که این اراجیف رو باور میکنند!
کیسه پلشت
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۷
اره اصلا کیسه کش و مظلوم نمایی؟؟؟؟؟؟؟؟
دوما مثلا بابت چه موفقیتی میخوایین سروصدا کنید؟ تو اسیا که عروس اعراب، تو حذفی هم که هیچی تو لیگ هم قاطی باقالیا! یعنی رو دارین بعد این همه کمک مالی حرف از پول بزنید؟
درضمن قبل از بازی قبلی تون فتحی از پول گرفتن تون گفته بود
موراتا
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
آخه بچه پررو بیشترین خرج و خرید رو داشتید در حالیکه درآمدتون از اسپانسر با فاصله از پرسپولیس کمتره از الان هم خیز برداشتین برای نیم فصل که دوباره میلیارد میلیارد خرج کنید طلبکار هم هستید ؟ چقدر پررویید شما
۱
پسرک آبی
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۵
خخخخخ
تو پست مربوط به کاپیتان استقلال همه کامنتها برای لنگیاست :))))
یاد ضرب المثل چوب و گربه دزد افتادم .
لنگی حقیر است
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر