فهرست
راست آلمان، پاشنه آشیل
راست آلمان، پاشنه آشیل
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

راست آلمان، پاشنه آشیل

آی‌اسپورت- در نیمه اول بازی این دو تیم، مکزیک با قدرت و سرعت بسیار زیادی بر ژرمن‌ها هجوم می‌آورد. آن‌ها در نیمه اول، فضای پشت جاشوآ کیمیچ در سمت راست خط دفاعی آلمان را نشان کردند و با استفاده از قدرت و تکنیک هروینگ لوزانو، توانستند مانشافت را وادار به زانوزدن کنند و از این ناحیه، صدمه جبران ناپذیری بر ژرمن‌ها وارد کنند و در نهایت نیز با استفاده از همین فضا و کیفیت لوزانو، بتوانند دروازه مانوئل نویر را باز کنند.

شاید در نگاه اول باید به انتقاد از جاشوا کیمیچ و سبک دفاع کردن او پرداخت اما باید دانست که اگر کیمیچ در پست دفاع راست به این شکل بازی نکند؛ عملا سمت راست ژرمن‌ها فلج شود. در سمت چپ نیز جولیان دراکسلر، توماس مولر و مسوت اوزیل، در این بازی عملکرد چندان مناسبی را ارائه نکردند. اصلی‌ترین دلیل این تمایل کیمیچ به پیش‌روی در تیم ملی آلمان، نبود لروی سانه، وینگر آماده و جوان سیتیزن‌ها در این دوره جام جهانی است.

در صحنه گل نیز، این وظیفه خدیرا، هوملز و بواتنگ بود که با توجه به شرایط، جای خالی کیمیچ را پر کنند اما هیچ کدام از این بازیکنان، وظیفه خود را انجام ندادند تا در نهایت،مانشافت  بازنده بازی باشد.

 

ورزش سه

۴    
آی اسپورت
2018-06-18 01:00:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر