فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با دفاع برانکو از خودش در برابر یک اتهام بزرگ شروع می کنیم. اینکه گفته می شود برانکو بابت جذب بازیکنان اوکراینی درصد گرفته. سرمربی پرسپولیس که دیشب مهمان برنامه نود بود درباره این موضوع گفته:" انتظار سوال راجع به خریدهای پرسپولیس را داشتم. شاید این صحبت‌ها را می‌کنند که از بازیکنی پول گرفتم تا به پرسپولیس بیاوریم اما این را بدانید واقعا رقم قرارداد هیچ بازیکنی را نمی‌دانم چون کار من نیست. کار من تمرین و نتیجه گرفتن است تا تیم را بهتر و بهتر آماده کنم ولی درخصوص خرید یا نگرفتن بازیکن، در فوتبال اشتباه وجود ندارد.طبیعی است برخی بازیکنان زود خودشان را با شرایط جدید تطبیق می‌دهند و برخی خیر.»

تائید شایعه جنجالی درباره عالیشاه و نوراللهی

سرمربی پرسپولیس در مورد حضور عالیشاه و نورالهی در تراکتورسازی اعلام کرد آنها تصمیم گرفتند نیم فصل بروند تا یک سری تخفیفات شامل حال شان شود و اگر در زمان دیگری می رفتند این تخفیف شامل حال شان نمی شد.به گزارش نامه نیوز، این اظهارات برانکو نشان می دهد شایعاتی که پیش از رفتن این دو بازیکن به تراکتورسازی مطرح شده بود، ممکن است درست باشد.آن زمان اعلام شد که به این دو بازیکن اعلام شده تنها در این زمان می توانند در تیم تراکتورسازی سرباز شوند و اگر کار به انتهای فصل بکشد ممکن است نتوانند عضو این تیم شوند و سر از یک تیم نظامی در لیگ دسته اول در آورند.البته هرگز تایید نشده که از طرف باشگاه تراکتورسازی این بازیکنان ترغیب شده اند و این بحث که تراکتورسازی فصل آینده امکان سربازگیری ندارد نیز تکذیب شد اما اظهارات برانکو هم نشان می دهد این دو بازیکن زودتر از موعد و برای اینکه در انتهای فصل ضرر نکنند، خود را در نیم فصل سرباز تراکتورسازی کرده اند.

منتظری کاپیتان جدید استقلال؟

در شرایطی که از دیروز بحث بازگشت پژمان منتظری به استقلال کلید خورده سایت رادنیوز مدعی شده مدافع ایرانی الاهلی نیم فصل دوم کاپیتان استقلال خواهد بود. اتفاقی که البته الزاما به معنای قطعی شدن جدایی رحمتی از استقلال نیست و او حتی با اینکه می داند نیم فصل دوم نیمکت نشین خواهد شد در استقلال می ماند

حرف‌های درگوشی پرسپولیسی‌ها با سروش در اردوی تیم‌ملی

بازیکنان پرسپولیس پس از دیدن سروش در اردوی تیم ملی، درگوشی با او حرف هایی زده اند و از این پرسیده اند که آیا به تیم شان می آید یا نه. رفیعی هم تاکید کرده که هنوز باشگاه پرسپولیس مذاکره جدی با او نداشته است. در این بین حتی وحید امیری و رامین با او شوخی های زیادی کرده اند و به او گفته اند وسایلش را زود جمع کند و به تهران برود تا با آنها همبازی شود.

 

کد خبر: 9408

 

۱    
آی اسپورت
2017-01-03 08:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر