فهرست
سعادتمند به ۴۸ ساعت موعود می‌رسد؟
سعادتمند به ۴۸ ساعت موعود می‌رسد؟

سعادتمند به ۴۸ ساعت موعود می‌رسد؟

آی اسپورت - برخی دیگر از خبرگزاری هم از انتخاب مهدی نوروزی معاون اقتصادی باشگاه استقلال به عنوان سرپرست و جانشین سعادتمند نام می برند. سعادتمند که طی چند ساعت گذشته در صدر اخبار رسانه ها بوده است شب گذشته درباره وضعیت انتخاب سرمربی جدید استقلال بیان کرد:« نظر قطعی خودم را بر اساس نظرات کارشناسی به هیئت مدیره و مجمع باشگاه گفتم. منتظرم عزیزان نظرات خود را بگویند و من از همه آنها تشکر می‌کنم. این افراد با ما همراهی داشته‌اند، اما متأسفانه برخی عزیزان همیشه در این فوتبال هستند و نرخ‌ها را بالا بردند. ما دست این افراد را کوتاه می‌کنیم و برنامه‌هایی را که به صلاح دولت، باشگاه استقلال و مردم است، اجرا خواهیم کرد. از لحاظ فنی و مالی به دنبال قراردادی هستیم که برای استقلال، «به‌صرفه» بوده و حتی آورده‌ای داشته باشد.ازعزیزان اجازه می‌خواهم یکی دو روز به ما فرصت بدهند. اعضای هیئت مدیره به من لطف داشتند و موضوع را به من تفویض کردند، اما با نظر این عزیزان می‌توانیم نتایج بهتری بگیریم و دل هواداران در این زمینه شاد خواهد شد.»

اما حالا به نظر می رسد سعادتمند حتی فرصتی برای انتخاب مربی آینده استقلال نخواهد داشت و ممکن است امشب یا فردا تغییراتی در کادر مدیریتی باشگاه استقلال اعمال شود البته او شب گذشته در پایان صحبت هایش گفت:« من اهل استعفا نیستم. اگر سال گذشته این کار را کردم، دلایل قانع‌کننده داشتم. الان از مدیرعاملی استقلال استعفا نمی‌دهم و با انگیزه بیشتر کارم را انجام خواهم داد. ما دنبال کارهای زیربنایی هستیم و شک نکنید تا دو سال دیگر بهترین بازیکنان را به دنیا انتقال می‌دهیم.»

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-09-29 22:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹، ۲۲:۵۵
بعد از افشارزاده و اون یکی خرفت،جناب سعادتمند هم خوش‌خدمتی(بخوانید انجام ماموریت و خوش‌رقصی)را به حد اعلا انجام داد.بدو برو تکه استخوانت را جایزه بگیر و لیس بزن.بیشرف بی ریشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر