فهرست
دکه آنلاین: اعتراف سامی
دکه آنلاین: اعتراف سامی

دکه آنلاین: اعتراف سامی

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی گفتگو با سامان قدوس است. هافبک تیم ملی اعتراف جالبی کرده و گفته می خواسته تلفن را روی کی روش قطع کند. این روزنامه به احتمال حضور کامیابی نیا و احمدزاده در لیگ قطر اشاره کرده. حسین حسینی هم شایعه جدایی اش از استقلال را رد کرده است.

 

خبر ورزشی 30 اردیبهشت
خبر ورزشی 30 اردیبهشت

روزنامه گل خبر خوبی برای استقلالی ها دارد. اینکه امیر قلعه نویی که به زودی سرمربی سپاهان خواهد شد هیچ برنامه ای برای جذب بازیکنان استقلال به خصوص سرور جپاروف ندارد. این روزنامه با تیتر یوز کمرنگ به برد تیم ملی مقابل ازبکستان اشاره کرده و از قول نورافکن نوشته که امیدوار است استقلال به او در لژیونر شدن کمک کند.

 

روزنامه گل 30 اردیبهشت
روزنامه گل 30 اردیبهشت

پیروزی عکسی تیمی از پرسپولیس روی جلد برده و حریفان احتمالی این تیم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را ارزیابی کرده. این روزنامه از قول حسین ماهینی هم نوشته که بازی در چند پست خیلی سخت است.

 

پیروزی 30 اردیبهشت
پیروزی 30 اردیبهشت

همشهری ورزشی با تیتر هزار دلیل برای امیدواری تیم ملی 2018 با تیم 4 سال قبل را مقایسه کرده و نوشته کارلوس کی روش به لحاظ داشتن بازیکن شرایط بهتری نسبت به جام جهانی قبلی دارد. درگذشت واسیلی گوجا و سلطان علیه منتقدان برانکو، تیترهای دیگر این روزنامه است.

همشهري ورزشي ٣٠ ارديبهشت
همشهري ورزشي ٣٠ ارديبهشت

۱    
آی اسپورت
2018-05-20 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر