فهرست
شوجی جنجالی بوفون با ویروس کرونا
شوجی جنجالی بوفون با ویروس کرونا

شوجی جنجالی بوفون با ویروس کرونا

آی اسپورت - انتشار ویروس کرونا در چین و فوت هزاران نفر به دلیل ابتلا به این بیماری ناشناخته، این ویروس را تبدیل به تیتر یک اخبار در دنیا کرده و مطابق انتظار بازیکنان مشهور نیز هر از گاهی واکنش های بعضا عجیب به این بیماری نشان داده اند. بعد از اینکه چندی قبل دله آلی، ستاره انگلیسی تاتنهام ویدئویی با مضمون تمسخر مردم چین منتشر کرده و البته بلافاصله نیز عذرخواهی کرد، حالا صحبت های جیجی بوفون با یک هوادار چینی نیز حساسیت برانگیز شده است.

بعد از دیدار یوونتوس مقابل میلان در نیمه نهایی کوپا ایتالیا، جان لوییجی بوفون در راهروی استادیوم سن سیرو با یکی از هوادارانش برای درخواست امضا مواجه شده و این عبارات را به او می گوید: دارم می بینمت، ها؟ کرونا، اه؟ لعنتی، اهل ووهان هستی؟

در ادامه و بعد از شنیدن صحبت های بوفون، اطرافین حاضر در صحنه می خندند و همین واکنش باعث بروز برخی اتهامات نژادپرستانه به سنگربان باتجربه ایتالیایی شده است. البته بوفون در ادامه دستی به صورت این هوادار چینی زده و به او لبخند می زند تا نشان دهد در حال شوخی کردن است، اما برخی گفتن چنین جملاتی را از سوی بوفون توهین به مردم چین قلمداد کرده اند.

۱ / ۳

  ۱  
آی اسپورت
2020-02-15 13:33:00
نظر دهید

۱ نظر
سروش
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸، ۱۶:۲۶
همین مونده به بوفون بگن نژادپرست. بعد کسی نیست به چینیا بگه جاروبرقی؟
واقعا نیستن؟ هرچی راه میره یا پرواز میکنه برای اینا منبع غذاییه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر