فهرست
شفر، پاتوسی را برای بنی‌یاس می‌خواهد!
شفر، پاتوسی را برای بنی‌یاس می‌خواهد!

شفر، پاتوسی را برای بنی‌یاس می‌خواهد!

آی اسپورت - وینفرد شفر سرمربی جدید بن یاس که نمی‌خواهد فعلا توافقش با بنی‌یاس رسانه‌ای شود، در یک حرکت عجیب خواستار حضور پاتوسی در تیم بن‌یاس امارات شده است. سرمربی آلمانی فصل گذشته استقلال با باشگاه بن‌یاس امارات به توافق رسیده و از این رو به دنبال مقدمات حضور پاتوسی در این تیم است. فوتبالی از طریق تماس با خبرنگاران اماراتی متوجه شده که وینفرد شفر از اینکه خبر توافقش با این تیم رسانه‌ای شده به شدت ناراحت بوده است. اگر شفر سرمربی هر تیمی بشود، باشگاه استقلال از دادن غرامت به او معاف می‌شود و شفر می‌خواست با رسانه‌ای نشدن توافقش با بنی‌یاس، همچنان برای باشگاه استقلال حاشیه بسازد!

چرا پاتوسی را می‎خواست؟

خبرهایی که چند روز پیش از توافق شفر با بنی یاس امارات منتشر شد و دهان به دهان می‌گشت، از عدم توافق شفر با ینی‌یاس خبر می‌داد. اینکه او به مدیران بنی‌یاس گفته 4 بازیکن خارجی‌شان را رد کنند تا او خودش 4 بازیکن به بنی‌یاس بیاورد! کاری که در استقلال به خوبی انجام داد و بویان، نویمایر و گرو را به استقلال آورد و البته مشکلاتی هم برای استقلال به وجود آورد. استقلال با نویمایر و گرو توافق کرد وگرنه آنها هم می‌توانستند راه پروپیچ را بروند! در هر صورت ظاهرا شفر متوجه شده که نمی‌تواند مثل استقلال در بنی‌یاس عمل کند و به مدیران بنی‌یاس گفته است که است می‌خواهد بازیکنان باکیفیتی نظیر پاتوسی را به بنی‌یاس ببرد. شفر حتی با پاتوسی تماس گرفته و پاتوسی بی‌خبر از همه جا به او گفته است قرارداد سفت و محکمی با استقلال دارد و بندی در قرارداد است که نمی‌تواند به این راحتی‌ها از استقلال جدا شود. نکته جالب این است که شفر از مفاد قرارداد پاتوسی با استقلال بی‌خبر بوده است. عجیب‌تر اینکه وینفرد شفر، زمانی که سرمربی استقلال بود پاتوسی را بازیکن بی‌کیفیتی می‌دانست و به همه می‌گفت پاتوسی بازیکن او نیست و بازیکن مدیران باشگاه است! همان او پاتوسی را به عنوان بازیکن فیکس در ترکیب می‌گذاشت و از او می خواست گل بزند و پاس گل بدهد. حتی روزهایی که پاتوسی احساس خستگی می‌کرد، از شفر می‌خواست که به او استراحت بدهد اما شفر زیر بار نمی‌رفت و به او می‌گفت تو ستون تیم من هستی!

پاسخ رد پاتوسی به شفر

آیاندا پاتوسی در نهایت به شفر پاسخ منفی می‌دهد و به او می‌گوید حقوق دو سه ماهش عقب افتاده و به زودی قرار است بگیرد و دوست دارد در استقلال بماند اما وینفرد شفر کوتاه نیامده و از مدیران بنی‌یاس خواسته تا هر طور شده پاتوسی را به خدمت بگیرند. شفر حتی از بند فسخ قرارداد پاتوسی بی‌خبر بوده و نمی‌دانسته حدود یک و نیم میلیون دلار است! جالب اینجاست که شفر با مدیربرنامه پاتوسی در امارات هم صحبت کرده است و به او اصرار کرده که حتما پاتوسی را برای آمدن به بنی‌یاس راضی کند اما وقتی از بند فسخ قرارداد با خبر می‌شود، به شدت عصبانی می‌شود که نمی‌تواند پاتوسی را به بنی‌یاس ببرد. البته عجیب اینجاست که مدیربرنامه پاتوسی مذاکراتش را با باشگاه بنی‌یاس انجام داده است. ظاهرا ساشا شفر در امارات می‌خواهد کنار پدرش باشد و شفر به مدیران بنی‌یاس گفته که پسرش آنالیزور است و حتما باید با او هم قرارداد بسته شود. اینکه شفر هم می‌خواهد از استقلال شکایت کند و هم اینکه پاتوسی را به هر قیمتی می‌خواهد نشان می‌دهد که او روحیه انتقام‌جویی آلمانی‌اش بسیار قوی است و قصد تضعیف تیم سابقش را  دارد. البته با توجه حضور او در بنی‌یاس، پرونده شکایت او به فیفا از استقلال تا منتفی می‌شود چرا که او پس از معلق شدن، یک تیم جدید پیدا کرده است.

فوتبالی

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-06-09 20:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Mojtaba
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۲۵
پاتوسی خودش بازیکن قرضیه اونقت چطور بتد فسخ قرداد داره
اگه خبر درست باشه شفر یک احمقه چون رضایتنامه پاتوسی رو باید از کیپ تاون بکیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر