فهرست
طارمی، بزرگ‌ترین شکست پرسپولیس در نقل‌وانتقالات
طارمی، بزرگ‌ترین شکست پرسپولیس در نقل‌وانتقالات

طارمی، بزرگ‌ترین شکست پرسپولیس در نقل‌وانتقالات

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس تایید كرده كه برای بازگشت مهدی طارمی با این بازیكن مذاكراتی صورت گرفته، اما او احتمالا راهی لیگ‌های اروپایی خواهد شد و قراردادی بین طرفین امضا نمی‌شود. این یك اعتراف تلخ است كه آخرین بار بر زبان مهدی محمد نبی جاری شده؛ عضو هیات‌مدیره سرخپوشان كه گویا پروژه بازگشت طارمی را هم خودش استارت زده بود. اینجاست كه باید از متولیان باشگاه پرسپولیس پرسید چرا حرمت جایگاه این تیم را نگه نداشتند و از بازیكنی برای بازگشت دعوت كردند كه با سهل‌انگاری و جفاكاری‌اش آن همه مصیبت برای سرخ‌ها درست كرد؟

در اینكه طارمی بازیكن خوبی است تردیدی وجود ندارد. مخصوصا حالا كه پرسپولیس در پیشانی خط حمله مشكل دارد، حضور طارمی بیش از گذشته می‌تواند مثبت باشد و شاید همین مساله بسیاری از هواداران را وسوسه كرده باشد، اما واقعیت آن است كه او به باشگاهش خیانت كرده و نباید امروز فرش قرمز مقابل پایش پهن شود. دردناك‌تر از همه این است كه آقایان فرش قرمز را پهن كردند، اما آخرش خود بازیكن خاطی افتخار نداد و روی آن قدم نگذاشت. این اواخر حتی اخبار و شایعات زیادی وجود داشت در مورد اینكه طارمی جواب تلفن مدیران پرسپولیس را نمی‌دهد؛ اگر این مساله درست باشد، آیا واقعا نباید غصه خورد به حال باشگاهی با این عظمت كه چنین بازیچه دست یك رفیق نیمه‌راه می‌شود؟

در اصل آن كسی كه باید زنگ می‌زد طارمی بود و در باشگاه پرسپولیس كسی نباید جواب او را می‌داد؛ در ایران اما از زمین به آسمان می‌بارد. مدیران فوتبال ما همه این هزینه‌ها را می‌دهند كه فقط مشتی منافع زودگذر به دست بیاورند و نتایج بهتری بگیرند؛ اما مگر پرسپولیس قهرمان سه دوره متوالی لیگ ایران نیست؟ مگر این دو قهرمانی آخر بدون طارمی به دست نیامده است؟ پس چطور هنوز این همه ضعف دارید و دست و دل‌تان می‌لرزد؟ همین را می‌خواستید؟ همین كه زنگ بزنید و یكی مثل طارمی جواب‌تان را ندهد؟ بیچاره باشگاه‌های بزرگ ما كه دست امثال شما امانت هستند.

بانک ورزش

۲۴    
آی اسپورت
2019-07-08 01:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر