فهرست
دردسر کالدرون؛ ملی‌پوشان پرسپولیس OK نیستند!
دردسر کالدرون؛ ملی‌پوشان پرسپولیس OK نیستند!

دردسر کالدرون؛ ملی‌پوشان پرسپولیس OK نیستند!

آی اسپورت - تیم ملی کشورمان در دیداری پرسروصدا با نتیجه ۲ بر یک به عراق باخت. این شکست تلخ برای همه دردناک بود و ازهمه بیشتر برای ملی‌پوشان! از تمرینات پرسپولیس خبر می‌رسد گابریل کالدرون از وضعیت روحی و روانی ملی‌پوشان تیمش پس از باخت مقابل عراق اصلاً و ابداً راضی نیست. مرد آرژانتینی اعتقاد دارد شاگردانش پس از بازگشت از تیم ملی OK نبوده و ازشرایط آرمانی فاصله گرفته‌اند. در حال حاضر علیرضا بیرانوند، محمد نادری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، مهدی ترابی و وحید امیری شش بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس محسوب می‌شوند. از این جمع فقط به مهدی ترابی بازی نرسید و بیرانوند، نورالهی و کنعانی‌زادگان در ترکیب اصلی تیم ایران برابر عراق به میدان رفتند. نادری و امیری نیز به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفتند که در مجموع عملکرد جالبی نداشتند. البته تک گل تیم ملی را نوراللهی هافبک سرحال پرسپولیس به ثمر رساند، اما این شکست تلخ باعث ناراحتی مردم ایران و نگرانی گابریل کالدرون شده است.

پرسپولیس روز جمعه هفته جاری در خانه با نفت مسجدسلیمان بازی دارد. شاید در نگاه اول بازی آسانی به نظر برسد، اما تیم مهدی تارتار در پایان هفته دهم تاکنون در لیگ برتر شکستی را تجربه نکرده است. نفت مسجدسلیمان تیم سختکوشی است و کالدرون برای کسب ۳ امتیاز این دیدار به آمادگی فنی، روحی و روانی همه بازیکنانش به ویژه ملی‌پوشان خود نیاز مبرمی دارد. شنیدیم کالدرون به کریم باقری دستیار ایرانی خود مأموریت داده قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان، ملی‌پوشان پرسپولیس را از لحاظ روحی و روانی مهیای این مسابقه کند.

  ۱  
آی اسپورت
2019-11-20 21:42:00
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۰۹:۴۲
تو ترکیب رو درست بچین بازیکن کار خودش رو میکنه: ا گر باز سید جلال رو بیرون بذاری شجاع رو بذاری دفاع راست، نادری رو ببری گوش چپ در حالیکه بازیکنان اماده ای مثل ترابی و عالیشاه چپ پا داریم. امیری نااماده رو همیشه فیکس کنی معلومه نتیجه نمیگیریم! کریم باقری بیشتر باید سعی کنه تا تو رو قانع کنه استاد!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر