فهرست
الهلال3-0العین/ هم‌گروهی پرسپولیس در نیمه‌نهایی
الهلال3-0العین/ هم‌گروهی پرسپولیس در نیمه‌نهایی

الهلال3-0العین/ هم‌گروهی پرسپولیس در نیمه‌نهایی

آی‌اسپورت- الهلال عربستان در خانه با 3 گل العین امارات را شکست داد و قاطعانه به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. بازی رفت دو تیم بدون گل به پایان رسیده بود. هر سه گل الهلال در بازی امشب را هم کارلوس ادواردو برزیلی زد. الهلال در مرحله اول رقابت‌ها با پرسپولیسی هم گروه بود که فرداشب در امارات باید برابر الاهلی قرار بگیرد تا دیگر تیم غرب آسیا در نیمه نهایی هم مشخص شود و ممکن است دیدارهای مرحله گروهی الهلال و پرسپولیس در نیمه نهایی تکرار شود. دو تیم در مرحله گروهی به دو تساوی 1-1 و 0-0 رسیده بودند. العین امارات هم که در این مرحله حذف شد در مرحله قبل استقلال را حذف کرده بود.

۶ ۱۰  
آی اسپورت
2017-09-11 23:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
بهروز
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۱
فقط شيشعلي
اون ب فكر ابروي ملي ما بود بخاطر همين ترجيح داد ك شش تا از اماراتيا بخوره و حذف شه تا بياد بالا و نه تا از سعوديا بخوره!
ب همين سوي چراغ قسم
محمد
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۵۰
خدا رحم کرد. استقلال همان مرحله قبل حذف شد.وگرنه امشب با هدایت منصوریان فاجعه ای رخ می داد.
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۵۹
حالا اینو یکی بره به شیشعلی شیشصوریان بگه همون تیمی که شما کلی بزرگش کرده بودید و بازیکنان معمولی اماراتی رو به آدم فضایی تبدیل کنه تا بعد اگه با آون سبک مسخره شیش تا ازش خورد کسی رفرشینگش نکنه ... ::::: حالا یکم بریم عقب تر جایی که پرسپولیس با الهلال قول غرب آسیا بازی همیشگیشو انجام داد . و با بدشانسی محض پیروز نشد و دوتا بازی با خوشانسی الهلال تموم شدند .... حالا چند ماه بریم جلوتر همونایی که شیشتقلالیها به همراه شیشعلی شیشصوریان قولشون کرده بودند و رفتند در مقابلشون آبروی فوتبال ایران رو بردند . خیلی راحت با سه گل به رقیب دسته پا چلفتی پرسپولیس که با خوشانسی قِسر دَر رفت سه تا گل خورده"""" حالا چی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در جواب اکانت جعلی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۳۹
بین پرسپولیسی هاست هیچ جایگاهی نداری منافق.
لایک ها را ببین
۵
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
عزیز من برا من مهم نیست عوام لایکم کنند مهم اینه که در میان این آشفته بازار بتونم با زبان طنز یا تلخ حقایقو به بعضیها بفهمونم اما صد حیف که نمیخواهند بفهمند چون اگر میخواستند بفهمند امروز نه وضعیت ایران اینچنین اسفناک بود و نه وضعیت پرسپولیس و سایر مسائل
No One
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۰۳
این همون تیمیه که تو دور گروهی تو دو تا بازی زورش به پرسپولیس نرسید
جيم
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
بايد ...گرف در اي اف سي رو .... الان پوسپوليس صعود كنه دوباره ميخوره به تيم عربستاني يعني از شش مسابقه ي حذفي يكيش واقعا تو ايران بوده بقيه اش ديگران ميزبان بوده اند.

خاكبر سر مسئولان فوتبالمون كه زير با هر خفني ميرن و فقط تو جلسات عين بز اخفش تاييد مي كنند همه چيز رو و فقط زورشون سر تيمها و باشكاه هاي داخلي ست
ویلی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۵:۳۳
شک نکنید امارات و سعودی چکمه لیسای رژیم کودک کش برای تضعیف محور مقاومت با هم تبانی کردن تا سر بریده شهید حججی فراموش بشه!!
۲
امید از تفت
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۶:۲۸
مشخص بود الهلال میبره. از چهره سرمربی مقتدر و بااعتماد به نفس الهلال هم مشخصه که هدف آنها قهرمانی است و همه ابزار لازم را هم دارند.
۸
مهدی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
بازی تابلو گاوبندی بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر