فهرست
دلخوری روبرت لواندوفسکی از فرانس فوتبال
دلخوری روبرت لواندوفسکی از فرانس فوتبال

دلخوری روبرت لواندوفسکی از فرانس فوتبال

آی اسپورت - ‌مهاجم لهستانی تیم فوتبال بایرن مونیخ به تصمیم نشریه فرانس فوتبال در ندادن جایزه توپ طلا واکنش نشان داد. روبرت لواندوفسکی درباره اینکه امسال جایزه توپ طلا به کسی اهدا نشد، گفت: این «فرانس فوتبال» بود که باید تصمیم می‌گرفت که امسال توپ طلایی وجود نداشته باشد، اما شاید آنها خیلی زود تصمیم گرفتند، چون برای هر جایزه دیگری توسط هر نهادی تصمیم‌گیری شده است. دریافت چنین جایزه‌هایی هم زیبا و فوق‌العاده است. این را می‌دانم که هر جایزه انفرادی به تیم هم تعلق دارد. کارِ تیم بدون مهاجم سخت می‌شود، اما مهاجم بدون تیم نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. بنابراین بسیاری از بازیکنان، مربیان و روزنامه‌نگاران می‌دانند که فصل گذشته بهترین فصل من بود. ما کاری را که باید انجام می‌دادیم، انجام دادیم و فصلی تماشایی بود. خیلی خوشحالم که همه هم اینطور فکر می‌کنند.

لواندوفسکی که فصل گذشته فصلی فوق‌العاده را با بایرن مونیخ سپری کرد و ۵۵ گل در ۴۷ بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم به ثمر رساند و نقش بسزایی در کسب سه‌گانه قهرمانی باواریایی‌ها داشت، به ادعای بیشتر کارشناسان بخت اول کسب توپ طلا بود، اما مجله «فرانس فوتبال» به خاطر شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفت در سال ۲۰۲۰ بهترین بازیکن جهان را انتخاب نکند.

اتحادیه فوتبال اروپا اما تلاش‌های این مهاجم لهستانی در فصل گذشته را به رسمیت شناخت و اخیراً او را به‌عنوان مرد سال یوفا معرفی کرد.

۱    
آی اسپورت
2020-12-04 20:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر