فهرست
ادعای روز: نمی‌توانیم به طارمی اصرار کنیم!
ادعای روز: نمی‌توانیم به طارمی اصرار کنیم!

ادعای روز: نمی‌توانیم به طارمی اصرار کنیم!

آی‌اسپورت- حمیدرضا گرشاسبی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل نفت تهران، گفت: بازی خوبی بود و حریف 11 نفره درون دروازه‌اش قرار گرفته بود. البته بازیکنان ما نیز به آن شکلی که باید بازی می‌کردند به میدان نرفتند و در واقع روز، روز ما نبود. دو بازیکن تیم ما نیز که به دلیل تنبیه انضباطی بیرون بودند. به‌هرحال ما امروز یک بازی یک‌طرفه و یک گله را شاهد بودیم.

 درگیری فرشاد احمدزاده و گادوین منشا در تمرین پرسپولیس و خط خوردن آنها از لیست تیم: این دو بازیکن به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شده‌اند و باید پاسخگوی رفتار خود باشند. سرپرست تیم نیز گزارشی از این موضوع را ارائه خواهد کرد. البته این درگیری به آن شدتی که شما می‌گویید نیست، اما باید بگویم که چنین رفتارهایی شایسته تیمی همچون پرسپولیس نیست.

مشکل به وجود آمده در پول پرداختی به مانوئل ژوزه: ژوزه پیر شده و در خانه نشسته و می‌گردد تا از پرسپولیس پول بکند! او می‌گوید که باشگاه بدهی خود را سه روز دیرتر پرداخت کرده و به همین دلیل باید 39 هزار دلار دیگر بپردازیم!

درخواست جدایی مهدی طارمی

یکی دو باشگاه در این باره پیشنهاد داده‌اند که البته هنوز تصمیم نگرفته‌ایم. طارمی سفت و سخت به دنبال جدایی از پرسپولیس است. ما حتی در هیئت مدیره نیز تصمیماتی را در این باره گرفتیم، اما این بازیکن تصمیمش را گرفته است که از پرسپولیس برود. در چنین شرایطی خیلی هم نمی‌شود که به یک بازیکن اصرار کرد، چرا که او باید دلش با تیم باشد. قرارداد طارمی تا پایان فصل است و او تا چند ماه دیگر بازیکن آزاد محسوب می‌شود. با توجه به دوران محرومیت طارمی او نهایتاً سه ماه می‌تواند در تیم ما باشد و پس از آن به‌عنوان بازیکن آزاد می‌تواند به راحتی راهی تیم دیگری شود.

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2018-01-05 19:23:00
نظر دهید

۴ نظر
کوهیار
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۹
طارمی اصلا نباید بره کمبودش واقعا حس میشه
۵
ميلاد
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۰
اول فصل با دويست تا چهارصدهزار يورو ميشد فروختش . نكرديد. مشكل از شماست نه بازيكن.
موراتا
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۵
همین الان الغرافه 520 هزار دلار جاش میده
۱
خخخ
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر